Отзыв Opel Combo 2023

Первый владелец 10 тыс.км 5.6 л / 100 км
Грузовик Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
6-12 месяцев Время владения

Отзыв

Вітаю Всіх .
Хочу поділитись відгуком про свій автомобіль Opel Combo Cargo L2 з підвищеним кліренсом , розмір шин 215\65R16 .Все по заводу ні чого не змінював в конструкії .
Можна сказати пакет погані дороги . В комплектації йдуть вищі шини і шайба яка змінює налаштування , сніг ,пісок ,ESP OFF так як на PSA груп .Так як в 2017 році PSA поглинула GM Opel Vauxhall .І металевий захист двигуна .
Двигун PSA 1.5 BlueHDi 100 к.с. EURO 6 з Ad blue .
Відверто скажу що , данне авто перевершило мої очікування!
За 10 тис. км середній розхід склав 5.6 л . 80% це траса в режимі до 120 км\год і 20% це місто .
Реально можна по трасі досягнути витрат до 5 л на якщо тримати швидкість до 100км на год .
Паливний Бак має ємність 50 л. реально вистачає на 1000км.
В місті думаю реально робити 6.5 -7 л .не маю досвіду великих пробігів по місту то не можу сказати фактчний пробіг. Бак AdBlue має 17л. за 10 тис.км я долив 10л лише раз .на 9 тис км компютер сказав що за 2500км . авто не заведеться в разі якщо не долити за це час рідини . Особисто моя думка що витрати AdBlue в данному авто не велеикі .
При купівлі авто в салоні , менеджер повідомив що орієнтовно на 15тис. км одного баку Adblue має вистачати .
Шумоізоляція на досить високуому рівні як для комерційного авто . Підвіска працює досить збалансовано .Поїздка в данному авто на відствні досить комфортні .Приємно здивували двірники щітки лобовго скла , омивачі стоять в самих щітках .Також є датчик дощу. Автомобіль мав заводську мультімедіа з Андроїд Кар Плей .Досить ручні сховки на панелі приладів .
Гарно трансофрмуються сидіння , авто має кілька чудових сховків .Досить зручний бортовий компютер .Авто має чудові фари з автоматичним дальнім світлом.
Перший сервіс ТО за 15 тис. км .вартість близько 4000 грн .
Вважаю це нормальною ціною за таке ТО .
Вантажо підємність 950 кг .

Александр Водик
22 декабря 2023