Відгук Dodge Journey 2015

Позашляховик / Кросовер Кузов
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива, шумоізоляція

Усім привіт.Ось і настав той час,після двох років використання автівки Додж Джорні залишити свій відгук про дане авто.
До цього користувався різними автівками,від жигів до ауді.І можу сказать одне.У всіх машин є свої + і свої -.Даний додж мене купив своєю вмістимістю,так як я полюбляю полювання і риболовлю.І повного привода скажу зі своєї практики йому не дуже так і треба,А ЗАКОПАТИ З ДУРІ МОЖНА І КВАТРО.Заїжав і виїжав скрізь.Головне хороша резина.Кліринса у нього вистачає за голову!Іноді авто замінювало навіть палатку.Один із основних недоліків цієї автівки це дійсно розхід палива.По місту їсть від 11 до 13л.Але траса взагалі здивувала 7.5л.Тому що дане авто розраховане на дальні відстані.
На рахунок обслуговування авто я рахую що не дороге.І в той же чс надійне.Порівняно з міцик,тойота,мерс,бмв,ауді.Чому так кажу? Бо такі автівки експлуатував.І ще саме цікаве,що додж дуже простенький в ремонті.Хто не далекий від того що таке ключ на 19 і 32,може легко відремонтувати сам дане авто.Хто думає чи купувати даний автомобіль чи ні.То я дійсно раджу придбати і Ви не пожалкуєте.Головне уважно перевірити все при покупці,щоб потім не писати дурниць в коментарах.
Всім дякую за увагу і всім МИРНОГО НЕБА!!!

Денис
2 дні назад