один власник, виключно гаражне зберігання, у зимовий час не їздила зовсім, нічого не потребує, всі питання за телефоном
Продам Geelly MK 2009р. Двигун 1.6., механіка Газ/бензин Пробіг 140000км 3000$
Продам в гарному стані, технічно вся зроблена, все працює, 85 тис пробігу, є не велика вм'ятина позаду, не гнила без іржі, 1 власник, без вкладень, робивши для себе все замінено все розкажу покажу, сів поїхав переоформляння ! 140 сил. Кондитер, парктронік, шикарна музика, сенсорна магнітола кар плей, клімат контроль повний електро пакет. Торг
Авто справне ходову ось доробив поміняв стойки кароч доробив щоб була без всяких нюансів тільки по кузові є там нюанси але це так прийшов і на парковці бачу переднє крило побите то зробив а часу немає міняти на розборці півтори тис я військовий чесно часу немає і щоб просто стояла не хочу поставив музику нові колонки магнітолу і 4 колеса зимовою резиною
Продам GEELY CK (MR-7151A) .Автомобіль в робочому стані, потребує ремонту задніх арок та порогу. Пробіг оригінальний, один власник з магазину. Кондиціонер працює. На 100 тис. км виконано заміну ролика, ременів, помпи, регулювання клапанів. Встановлено ГБО на 70 тис.км, вписано в техпаспорт. Авто у рідній фарбі, без єдиного підкрасу. Два комплекта гуми (зимова, літня). Замінене лобове скло. Замінений комплект щеплення. Кондиціонер працює справно.
Geely fc lux 1.8, у відмінному стані з реальним пробігом 105 тис., газ ніколи не стояв, розхід 7л. (згідно з приборками) якщо порівнювати з іншою моєю машиною, де розхід 10л, то десь у 2 рази рідше заправляю. На базі цієї моделі випустили emgrand, найпопулярнішу з geely. Все працює. Багажник величезний. Гума у ??відмінному стані+ зима на залізних дисках з нормальною гумою. Sheriff двостороння сигналізація, два ключі, фари ксенон ... дідусь дуже любив цю машину, все робилося для себе, навіть видно по книзі ТО. Машина використовувалася для вимірів натяжних стель, наїздив 12000 км. БЕЗ ТОРГУ, ОБМІНУ І Т.Д.!!! Багато запчастин підходять з Toyota.
Продам джилі мк 2009 рік 1.6 бензин, технічно машина в хорошому, по кузову як на фото,
Geely MK 2012, бензин/газ, ГБО 4-го покоління. Автомобіль повністю на ходу, вкладень не потребує. Газ 4-го покоління Економний: ~9 л газу по місту Двигун працює рівно, коробка перемикає без ривків Ходова обслужена, стуків немає Кондиціонер, електросклопідйомники, музика Чистий салон, без запаху тютюну Чудовий варіант для міста або приміських поїздок. Машина проста, надійна, невибаглива. Сів і поїхав — ніяких сюрпризів.
Авто на повному ходу, їздить щодня. Двигун працює відмінно, ходова частина теж без нарікань! Гарна гума, охайний салон. З документами повний порядок! Телефонуйте, цікавтесь, все розповім!
Нормальний робочий автомобіль.Резина 2 комплекта.Я другий власник.
Авто технічно справному стані, двигун,коробка без проблем, тільки замінено олію.ел.склопідіймачі,гур керма,ел регулювання зеркал.новий генератор.Гарна резина. Переоформлення,можно через Дію Реальному покупцю торг.
Продам хороше та не дороге авто, в авто встановлено газ 4-го покоління, не ржава, не бита, економна. Кондиціонер є та працює, пічка теж, колеса r15, м»яке та комфортне авто, двигун зроблений, ходова нова.
Продаю по технічному стану авто бере масло димить всі деталі про авто по телефону+**********
Машина втрапила до ями та ій відірвало задній міст • Вся інформація за телефоном.
Продам авто в гарному стані,як візуально так і технічно з рідним пробігом
2009 р.в. (куплена в травні 2010р.) 1,8 л. (розхід на трасі 6л./100км.) Парктроніки, люк, клімат-контроль, шкіряний салон, гідропідсилювач керма, CD.
Продам авто, сів поїхав, потребуе незначних вкладень.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?