машина на повному ходу, за детальною інформацією обмін на універсал або щось грузове фургон звертайтесь за телефоном або смс
Geely МК10 2010 года Пробег родной 120 тыс 2 владелец Установлено ГБО 4,машина на ходу . По всем вопросам звонить на номер
Продам джіллі мк 2008 р один власник новий акум детальніше дзоніть по бажанню 5555
Продам Джилли МК, кап двигуна ще на обкатці, пороги нові, заміна головного циліндра зчеплення, робочого зчеплення, ГРМ, Ґрунтування антикору. Потужне світло. Музика відмінна, у подарунок зимова гума Michelin. Додаткове світло заднього виду, три ключі, два з пультом.
Можливий обмін на мотокрос тур ендуро 300.до машини комплект коліс зимових на дисках
Авто в гарному стані, повністю обслуговуване. Нещодавно повністю перебрав ходову. По двигуну нарікань немає. Є незначні пошкодження по кузову, їх ви можете побачити на фото. За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону Дуже надійний Ціна може змінитись вашу користь
Продам Geely MK 2008 року, 1,6 бензин. Автомобіль в особистому користуванні 3 роки. Надійний автомобіль як для китайця. Не дорогий в обслуговуванні. Запчастини завжди є в наявності. Автомобіль обслуговувався постійно на сервісі так як в салоні завжди дитина. В цьому рокі зроблено ремонт головки, замінено всі ремні, масло, фільтра, помпа, вентилятор.. на машині встановлено робочий кондиціонер. Нова літня та в хорошому стані зимня резина, один сезон відʼїздила, (за окрему плату). Салон автомобіля в доглянутому стані, без слідів експлуатації.. Дуже місткий багажник для сімʼї з дитиною або молодої мами просто супер. Вміститься і коляска і велосипед дитячий. Чудовий автомобіль для початківця. Свіжа страховка. Середній розхід 10л/100км.
Продам Geely Mk, під заміну заднє крило, кришка багажника, і заднє скло, під капотом все добре! Новий акумулятор, нова ходова, нове щеплення! Ціна адекватна до стану автомобіля . Більше фото та відео у вайбер
доброго дня авто в гарному стані , свл поїхав , повне переоформлення! пишіть в телеграм краще, відповім на всі питання !
Авто в нормальному стані все працює
Чорний, обслужений. Продається у зв'язку з переїздом на нове місце. Потрібна більш прохідна машина. Обслужена, все робоче, витратні матеріали замінені 3000 км тому. Витрата 9л. Торг мінімальний біля машини. Проблем з нею не буде. Будь-яке переоформлення. Є можливість пригнати.
деталі за телефоном
пропоную до вашої уваги машинку газ бензин власник будь яке переоформлення по кузову є незначні рижики дніще оброблене не гниле машинка працює як годинник зроблено все як для себе якщо цікавить звертайтеся
торг уместін
Продам хороше та не дороге авто, в авто встановлено газ 4-го покоління, не ржава, не бита, економна. Кондиціонер є та працює, пічка теж, колеса r15, м»яке та комфортне авто, двигун зроблений, ходова нова.
Авто в идеальному стані, сів і поїхав. Газ 4 покоління. Пробіг 93к км. Гума зимня Michelin Власник 1 , куплена з салону
продаю своє авто, пробіг рідний, другий власник , видає що 3 власника тому що перший був "автосалон") їздили мало . двигун повністю обслуговуваний, масла фільтра, все нове. Встановлений газ та вписаний в посвідченні.передня та задня підвіска нещодавно обслуговувалась, нові задні аморти "каяба", нові гальмівні диски та колодки. на дорозі дуже справна, ями ковтає, немає звалу, прискорення дуже швидке.Є верхній багажник саморобний але на професійних стійках (якщо потрібно)пічка "жаре", кондер- заправлений, салон в ідеальному стані, сучасна магнітола, подушки безпеки не стріляні. Є зимня гума "триеннжл" на нових штамповках. оброблене дно, по кузову є незначні питання. запаска в комплекті .готовий до всіляких перевірок. Дзвоніть зроблю аргументовану знижку
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?