Продам Господарський автомобіль! Реекспортна!!! По кузову немає навіть найменшої гнилі чи іржі !!! Повний Привід!!! З рідним пробігом 84т км З газом Євро 4 Обслужений Надійний та Доглянутий Автомобіль Експлуатація з 2006 року Реальному покупцю буде торг Можливий Обмін на авто дешевше
Продам Ниву 2008рік 1.7 бензин. У хорошому стані. Не гнила. Новий радіатор, новий акумулятор, глушитель, заміна масла, чорна стеля, гарний колір, все ок. Документи у порядку. ********** Ростислав. Всім хороших продажів та покупок)
Авто моє, мінялось все вчасно. Машина на розирвана. Косяки всі на фото, хто розуміє, для того то не проблема. Телефонуйте, всю інфу розкажу. При покупкі торг!!!
Авто в хорошому стані! У ДТП не була, вікна всі рідні, Кузов не розірваний цілий, варити фарбувати не треба! Повний привід працює без проблем, у ході тиха! Ходова частина повністю зроблена. Переоформлення будь-яке!! Більше інформації по телефону.
Машина покрашена Раптором повністю поміняна ходова,розсувні форточки ,сідушки від БМВ нова резина
Авто в гарному технічному та візуальному стані ЛКП незначні сліди використання! Всі питання по телефону!
Хорошое состояние,бережная эксплуатация. Мотор масла не берет,ходовая сделана вся 10тыс назад,ступицы Ивеко, лифт +4см.Мосты,коробка,раздатка сухие.Передние стеклоподъемники, задние раздвижные окна.Сидение тайота,магнитофон с блютузом.
Автомобіль в дуже хорошому стані На даний момент вкладень не потребує Гнилі немає Вкладено дуже багато часу і сил тай грошей Покрашений в раптор Усилений передній бампер Хороша резина яка проїде де ви захочете Шноркель Дуже гарне світло Торг на каву
Другий власник. По технічній частині зауважень не має. Пробіг рідний. Рік машиною не користувалися. Машина не фарбована, але потрібно займатися косметикою.
Продам ниву,інжектор гідрач 2008 року,повністю робоча свіжа страховка
Машина куплена в салоні я перший власник ,доглянута сидіння водія і пасажира з іномарки дуже комфортні все розповім по телефону.
Авто на повному ходу, всі питання по телефону
Машина на ходу, все працює, газ/бензин, було проведено повну заміну зчеплення, мінімальний торг біля капота, тел.**********
Авто в гарному стані. 1,7 інжектор, їде бодро, не гнила, капіталовкладень не потребує. Додаткова інформація за телефоном.
Машина на ходу, робилася для себе, пофарбована, поварена, оброблена. Зроблені підніжки Стоїть газ, але треба обслужити 2 комплекта резини на дисках(зима, літо) Торг присутній Повне переоформленнч Подробиці по тлі.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?