Отзыв Dacia SuperNova 2003

168 тыс.км Семья
Лифтбек Кузов
Газ/бензин Двигатель

дизайн кузова, динамика, качество сборки, коробка передач, объем багажника, расход топлива, тормоза, управляемость, цена

дорожный просвет, простор салона, стоимость обслуживания, шумоизоляция

Отзыв

Це моя друга машина, до того мав ЗАЗ "Славута", якщо в порівнянні то машиною дуже задоволений. я її брав з пробігом в 111 000 км. за 2,5 роки наїздив 60 000 км. заводив в -24 і потім всіх сусідів на різних авто. Двигун 1.4 бензин економний, а на газі то взагалі не задумувався про те їхати чи ні.
Є деякі нюанси з окремими запчастинами трапеція склоочисників, стіклопідіймачі і такі речі які не потребують частих замін. і все можна знайти на розборках (Рівне,Харків,Київ) а інші запчастини в легкості доступні в аналогах лише треба знати в кого запитати. я знайшов магазин в франківську і після того навіть не задувувався де що купити в людей завжди все в наявності за скромну ціну.
Дороги тримається чудово, з славутою незрівняти, машину притискає в дорогу, я не гонщик тому машину до 140 км/год розганяв декілька раз, до 5 точно. але на швидкості 90-100 км/год ну 120 км/год дуже дуже комфортно.
В неї дуже зручний багажник. ліфтбек я зацінив і тепер хочу лише такі. це той випадок коли в машину вільно вміщається запакована пральна машинка або великий габаритний багаж (правда для цього треба буде склати задні сидіння)
Рекомендую людям в яких скромний бюджет, але хочеться надійну машину яка не підведе в дорозі.

Ігор
23 мая 2018

Подпишитесь на рассылку отзывов о Dacia SuperNova

avatar
Гость | 03 марта 2019 г., 20:54
а номер телефона магазина запчастей можно узнать у вас? а то у меня трудности с поиском запчастей ! за ранее спасибо!

Отзывы о моделях Дачия

Отзывы о Дачия Супер Нова по годам