debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Чи стане Toyota Corolla схожою на новий Prius? Назад

Чи стане Toyota Corolla схожою на новий Prius?

Актуальну генерацію «Королли» японці представили чотири роки тому, тож час для чергового оновлення наближається. На що варто очікувати?

Останнім часом Toyota не полишає сторінок автомобільних медіа. Днями японці представили нове покоління гібрида Prius та заінтригували дизайном абсолютно нового електричного кросовера Toyota bZ на автосалоні в Лос-Анджелесі. Не дивина, що ентузіасти помітили тренд, який намітився у дизайні продуктів компанії, та почали активно обговорювати новий фірмовий стиль майбутніх автомобілів.

Новий Toyota Prius буде майже удвічі потужнішим і симпатичним

Одну з найцікавіших ідей запропонував цифровий художник Дімас Рамадан, який співпрацює з YouTube-каналом Digimods DESIGN. Після низки вдалих проєктів дизайнер представив власне бачення того, якою може стати зовнішність Toyota Corolla наступного тринадцятого покоління (її презентація має відбутись найближчими роками).

У своїй роботі Дімас Рамадан намагався поєднати консервативний дизайн, притаманний моделі Corolla, зі свіжим стилем, продемонстрованим японцями на “Пріусі” та концепті bZ. Врешті ми бачимо седан із переднім бампером у стилі GR Corolla та головною оптикою, як у новітніх електромобілів бренду. Натомість задня частина в цілому зберегла форми теперішнього седана із запозиченнями від сучасних кросоверів (наприклад, тоненькою смугою, яка поєднує ліхтарі).

Все новые Toyota на AUTO.RIA
Предложение о продаже
Все новые Toyota на AUTO.RIA
от 765 900 грн до 12 555 000 грн

Варто зазначити, що новий рендер з'явився дуже вчасно. З огляду на те, що теперішню дванадцяту генерацію Toyota Corolla представили ще 2018 року, можна з високою ймовірністю припустити, що саме зараз інженери та дизайнери знаходяться на фінальному відтинку розробки нового авто. Тож про те, наскільки вдалим та далекоглядним виявився прогноз незалежного дизайнера, ми зможемо дізнатися незабаром.

Отзывы о Toyota Corolla

130 место
Отлично
1190 отзывов
4.4
130 место
Общий рейтинг авто
 • Управление
  4.4
 • Надежность
  4.6
 • Комфорт
  4.2
 • Цена
  4.2
 • Дизайн
  4.5

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество сборки, коробка передач

качество материалов, шумоизоляция

Все отзывы о Toyota Corolla

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Каталог автосервисов Украины

Смотреть все →

Перевірено людьми