- без пробега
- Киев
- Дизель, 2.0 л.
- Механическая
Авто в ідеальному стані! В такому стані як на фото було придбане на аукціоні, скріншот фото з аукціону додав. Оригінальний дубель кабіна , стан нового авто. ТО пройдено, всі фільтри і мастило замінені. По авто нічого робити не потрібно, резина нова, авто в максимальній комплектації, задні вікна в оригінальних картах зі шторками.
Авто в наявності Додаткові опції : Пакет "Огляд": Камера заднього огляду, Парктронік 360 В колір кузова: передній та задній бампери, молдинги, дзеркала заднього огляду; Безпровідний зарядний пристрій для смартфона; Кондиціонер для заднього ряду сидінь, Автономний опалювач для швидкого прогріву двигуна та кабіни; Посилена аккумуляторна батарея
ТОЛЬКО ПРИГНАН ИЗ ГЕРМАНИИ!!! Пенсионный налог уплачен!!! СОСТОЯНИЕ НОВОГО АВТО!!! Подробнее по телефону.
Trafic VAN — це поєднання комфорту й практичності. Завдяки геніальному дизайну інтер’єру, який передбачає люк під пасажирським сидінням, ви отримуєте довжину завантаження в 4,15 м. Завдяки прямокутній формі ви отримуєте оптимальний об’єм завантаження до 6,7 м3 у версії L2H1. В кабіні розташовані відсіки для зберігання речей об’ємом до 88 л та сидіння, що перетворюють простір у мобільний офіс для комфортної роботи будь-де й будь-коли.
Новий Renault Trafic VAN 2.0 Автомобіль доступний, для замовлення! Технічни характеристики: - 2 л. дизель. - 150 к.с. - 6-ти ступенева МКПП - L2H1 - 2025 рік випуску Колір: Білий Є можливість покупки автомобіля в кредит або в лізинг Для детальнішого знайомства з Renault Trafic VAN 2025, запрошуємо вас до дилерського центру Рено "МОТОРКАР ЧЕРКАСИ"
Машина обезшумлена кожані сидіння ходові огні лінзовані фари розводка по салону під кожного пасажира кліма в салоні печка орігінальна довга база є фаркоп питання по телефону гарних покупок
Только что пригнанный автомобиль из Швейцарии. Авто в идеальном состоянии. На максимальной комплектации (BLACK EDITION) Оригинальный пассажир. Чистый 2012 год выпуска. Вся экология на месте. Два ключа. Машина была в хороших руках. Авто збережено. Без ржавчины. Руль-Сиденья не перешивал все в оригинале. Есть автономка. Родной пробег 201тыс, легко можно проверить на официальном дилере. Растаможена, есть все необходимые документы для постановки на учет. Без пробега по Украине. Все работает. В машине не курили. Мотор работает как часы. Идеальный вариант для себя. Все детали по телефону.
Автомобіль від офіційного дилеру МОТОРКАР КРОПИВНИЦЬКИЙ в Кіровоградській області Доступно: - Кредит - Лізинг - Тест-драйв Авто готове до перегляду у нашому центрі
Не битый, не крашеный, не полированный, первый владелец после пригона из-за границы, новые зимние шины, новые летние шины добавляются, 2 легких повреждения на лобовом стекле, вмятин в кузове нет, где-то легкие царапины.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?