Продам семей автомобиль Ездит жена Мотор коробка автомат ходовая часть в норме Ездит каждый день на роботу с роботы Масла фильтра поменяны Звоните все расскажу!)
Після ДТП. Двигун, коробка цілі. Газ 4 покоління. Любий вид переоформлення. Детальніше по телефону.
Продам авто з невеликим пробігом усі питання по телефону я власник
Продам надійне авто в хорошому стані! 1.6 бензин + газ 4 покоління (вписаний у техпаспорт) — працює ідеально, економна у використанні. Механіка, кузов седан, не гниє, дно оброблене антикором. Машина тільки після капремонту двигуна — вкладено понад 30 000 грн! Замінено: термостат (алюмінієвий) клапанна кришка (алюмінієва) стартер, радіатор газовий редуктор — новий Двигун працює рівно, масло не бере, нічого не тече. Коробка в ідеальному стані. ТО проходило регулярно кожні 8 тис. км. Світло — окрема гордість: якісні LED в фарах та туманках — світить краще, ніж у нових авто. 2 комплекта гуми в хорошому стані в подарунок. Кожна кнопка працює, салон доглянутий. Є незначні косметичні недоліки, але нічого критичного. Розхід газу —меньше 10 л/100 км по місту! Торг реальному покупцю біля капоту
Один власник, сімейне комфортне авто, регулярні ТО, АКП, камера заднього виду, світлодіодні протитуманні фари, підігрів дзеркал. Ідеальний стан крісел. Зроблений капремонт двигуна. Прохання писати у вайбер, телеграм, вотсап
Chevrolet Lacetti 1.8 газ/бенз автомат Є все для комфортної ізди. Мотор працює ідеально. Коробка перемикає без ривків і затягування. Ходова частина без посторонніх звуків все на відмінно, не грюкає не стукає. По електриці все працює, ніяких чеків, помилок немає. Кожна кнопочка працює. Нова зимова резина, по авто взагалі нічього робити не потрібно сів і поїхав. Автомобіль повністю Обслужений. Вкладень ніяких на даний момент не потребує. Все остальне що цікавить по автомобілю, Телефонуйте відповім на ваші запитання.
Chevrolet Lacetti 2007г.в в хорошем состоянии, двигатель работает отлично, ходовая вся обслуженная, Газ Евро-4 официально оформлен, хорошая резина, музыка с Bluetooth, Тонировка, Кондиционер, ГУР, центральный замок, лобовое без трещин, вложений не требует, продажа с переоформлением
Продам Chevrolet Lacetti 2008 року випуску, виїхала з салону у жовтні 2009. Я другий власник, володію автівкою 2 роки. Пробіг рідний. Купував з пробігом 120тис. Встановлено ГБО на 122тис, ГБО вписано в тех.паспорт. Машина обслуговувалась завжди вчасно. Заміна масла кожні 8 тис. Були замінені усі радіатори на нові, тому кондиціонер, пічка все працює. По мотору та коробці питань немає, працює все гарно. По ЛКП є сколи та подряпини. Встановлено магнітолу на Андроїді з CarPlay та Android auto, також камера заднього виду. Подробиці за телефоном.
Автомобіль в гарному стані, сів поїхав. Газ 4го покоління, вписаний в документи. По кузову добра. Салон зберігся добре + чехли. Кондиціонер, склопідйомники. Хороша зимова резина. + запаска + літо на дисках. Зроблена передня ходова частина. Електрика вся працює. Автомобіль на повному та впевненому ходу.
Продаю власний автомобіль в доброму стані Владень не потребує ,сів і поїхав))) Маю комплект літньої резини на титанових дисках R16+ другий ключ! Дзвонити або писати на телеграм чи вайбер
авто повністю справне тільки 300 км назад поміняв ремень грм, масло, помпу, зробив кап ремонт голови, пробило прокладку антифріз пішов в масло. Також повністю зробив ходову всі колодки тормозні новенькі що передні що задні по кузову в доброму стані готовий до перевірок на будь якому сто, всі накладні на ремонт який проводився є, продаж за не надобності так як в сім'ї пару авто користуючись електро авто, то це авто стоїть ні кому не потрібне тільки займає місце нехай краще приносить радість новому власнику, торг біля авто, трохи скину на багато не розраховуйте, просьба торговим площадкам не турбувати, готовий обміняти на ще одне електро авто з моєю доплатою, всім гарних продаж і покупок.
Код товара: 68054 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Chevrolet Lacetti 2005 року, пробіг 189 000 км, передній привід, двигун 1,6 л (газ/бензин), механічна коробка передач. Автомобіль в хорошому технічному стані, не потребує додаткових вкладень. 300 км тому проведена заміна масла і фільтрів, також встановлене нове щеплення та замінена прокладка ГБЦ. Авто готове до подальшого використання без додаткових витрат на ремонт.
Продаю власне авто у хорошому стані. Замінено компресор, радіатор кондиціонера, дросельну заслонку, частково замінена вихлопна. По коробці і мотору питань немає. Салон просторий, чистий, лишніх звуків немає. У комплекті нова зимова резина, задній парктронік. Є нюанс на бампері. Машина працює добре, багато чого замінено з погляду на вік авто.
Машина в одних руках с покупки. Оригинальный пробег. Владелец. Все вопросы по телефону.
Шевроле Лачетти 2008 року випуску з надійним 1.8 мотором Машинка експлуатується майже кожного дня мотор працює відмінно як на газу так і на бензині,масла не бере ні грама,коробка передач перемикає нормально не виє, по електриці також все чітко Розхідники замінені, тормозні колодки нові, АКБ новий, газ вписаний в ТП Всі питання за телефоном **********
Авто в нормальному доглянутому стані. Офіційний. Не гнилий, без рижиків,все скло рідне. Салон як новий. Ходова в ідеальному стані! Газ вписаний 4. Нова гума. Кондиціонер працює.новий АКБ. Камера заднього виду, парктроніки. Обслуговуваний автомобіль! Я власник!
Авто 2007 року, Перша реєстрація 2012 рік. Пробіг 162000км. Газ/бензин. Комплектація SX Міняно переднє ліве крило та ліва фара. Нова літня резина + зимня на металевих дисках. Новий аккумулятор. Сигналізація с автозапуском. Всі ньюанси по кузову видно на фото. Торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?