Продам авто в доброму стані ,2 комплекта резини,літня на титанах,зимова на металічних дисках,ковпаки оригинальні,по гальмівній системі все зроблено,нові тормозні диски, колодки,ручник. Грм поміняно,масло і фільтра потрібно поміняти , відреставрована турбіна в Варшаві,гарантія рік часу,робив в перших числах березня 2025 ,далі більше інфо по телефону.
автомобіль в хорошому стані ...мотор працює без нарікань ходова зроблена... нове щеплення нові тормозні диски та колодки... є нюанси по кузову не кретичні дитальніше в приват Писати дзвонити на Вайбер
Бусік в доброму стані. Свіжо викрашений. Свіжі паси грм та ролики. тех огляд зроблений в кінці зими.телефонуйте з9.00 да22.00. від майданчиків допомоги не потребую.
Авто в доглянутому стані. Салон в доглянутому стані, сидіння не затерті. По кузову є дрібні сліди експлуатації видно на фото, по автомобілю технічно все добре мотор, коробка, ходова в гарному стані, обслуговувався вчасно масло мінялося з пробігом 8тис.км, комплект грм мінявся на пробігу у 247тис. недавно зроблено Т.О. замінені прокладки теплообмінника та кільце маслонасоса,також замінені всі рідини включно з акпп часткова заміна масла. Авто робилося для себе додатково встановлювалась шумо-вібро ізоляція, та встановлювалися led лампи. Комплектація: *клімат-контроль *круїз-контроль *мультимедіа *парктроніки передні та задні *датчики дощу та світла *мультикермо *адаптивне світло (AFL) оптика
Двигун: 2.0 турбодизель (CDTI) * Об’єм: 1956 см * Потужність: 140 к.с. * Крутний момент: до 350 Н·м * Коробка передач: 6-ступенева механічна * Привід: передній * Розгін 0–100 км/год: 9–10сек. * витрата пального: траса: 4,5–5,5 л/100 км місто: 6,5–8 л/100 км змішаний цикл: 5,5–6,5 л/100 км * Об’єм паливного бака: 70 л * Багажник:540 л Видалено Сажовий фільтр (DPF) Клапан EGR. Замінено ущільнення маслоприймача . Зчеплення та двомасовий маховик . Комплект ГРМ Обслуговується кожні 7 тис. Км
Продам Opel Insignia 2015 року, ліфтбек, 2.0 дизель, автомат Авто в хорошому стані, по техніці все працює добре. Машина комфортна, динамічна і приємна в їзді, як для міста так і на дальні поїздки Комплектація дуже хороша: - безключовий доступ та кнопка старт/стоп - встановлений металевий захист двигуна і коробки - Android мультимедія Teyes CCS3 2K (працює швидко, хороший дисплей) - CarPlay / Android Auto - передня і задня камера - відеореєстратор спереду і ззаду - замінені лампочки на хороші LED - підігрів та вентиляція передніх сидінь - памʼять сидінь + дзеркал на 2 водія - електро регулювання передніх сидінь - круїз контроль - 2-зонний клімат - мультикермо - датчики тиску шин - докатка - автоматичне світло та датчик дощу - денні ходові вогні - великий багажник - додаткова зимова резина ГРМ, масла, фільтра замінені 4тис км (6 місяців) тому, є акт виконаних робіт В цілому авто доглянуте і добре укомплектоване
+********** Вайбер, телеграмм, ватсапп
Авто в ідеальному технічному і візуальному стані!! Непотребує жодних вкладень !! Вкладено дуже багато грошей !!! авто робилось для себе для дальніх поіздок !! 2 комплекти коліс задня камера carplay круїз кондиціонер розетки для задніх пасажирів ! Салон в ідеальному стані працює кожна кнопочка ! По кузову жодноі ржавчини дуже гарний!!Торг невеликий біля авто
Будь ласка площадкам і соцмережам не торбувати. Продам власний автомобіль який приганяв для себе. Пробіг оригінальний автомобіль в максимальній комплектації Автомобіль технічно в ідеальному стані. фул лед оптика з адаптивним світлом, салон шкіряний від фірми AGR з масажем і підігрівом передніх і задніх сидінь. Комплектація шикарна, по колу стоять нові стойки і всі тормозні диски з колодками. Літня резина 25 року на 18 титанах. Дзвоніть пишіть відповім на всі питання.
Продам Опель дизель На повному ходу Вантаж-пас техогляд непотрібно Є Фаркоп Витрата 7 Напишу що зроблено за останні два місяці: Гальма колодки по колу ручник. Ходова сайленблоки все, тяжкі Важелі нижні. Олія фільтра. Антифриз новий. ГРМ новий. Куліса нова. Ролики бічних дверей нові. Поставив захист на двигун. Торг є Переоформлення за бажанням
Продам евакуатор на спарці в дуже чудовому стані. 4.5т повна масса. 2.1т масса евакуатора Платформа: Ширина 2.07 Довжина 5.05 Зроблене повне ТО пару тис. км тому.Своєчасне осбуговування, дуже дорога платформа tijhof. Якісна та потужна лебідка. Авто в стані - сів поїхав. Міняю специфіку роботи, тому нажаль вимушений продати. Можу поміняти на рамний самосвал ( Daf / Man / Volvo / Renault ) зі свою доплатою. Більше деталей по телефону.
Пропоную свою ластівку. Володію нею трохи більше одного року. Авто на свої роки в ідеальному стані. Є не великі сліди експлуатації. Вся в рідному окрасі, працює кожна кнопка. По ходовій частині все добре. Двигун обслуговував вчасно, без економії. Авто сів і полетів.Панорама, люк, шторка панорами, електро ляда, складні бічні дзеркала, авто світло, датчик дощу, активне авто світло усе працює. Перекупам не дзвонити. Реальному клієнту торг. Всім мирного неба.
Автомобіль в чудовому технічному стані коробка працює спавно можна непереживати Автомобіль підходить для міста, економний Для дівчат початківців саме те що потрібно для хороших навиків водіння супер, маленька маневрена машинка Для огляду і тестдрайву телефонуйте домовимось Можливий розумний торг реальному покупцю Нюанси по кузову видно на фото задній бампер тріщина але запаяна тільки не фарбована
Продаю Opel Vectra C 2008 року, 1.9 дизель, 150 к.с. Авто в хорошому стані,Увага!!!авто без жодної корозії!!!комфортне та економне. Двигун працює рівно, турбіна дує добре, коробка без зауважень. Ходова обслужена, нічого не стукає,в одних руках 15 років,розгляну обмін на дешевше авто з Вашою доплатою Деталі по телефону
Продам своє власне авто,володію автомобілем з 15.02,2023.Пригнане з Німеччини,має невеликий пробіг і гарний стан для своїх років.Два ключі.Пробіг не скручений. Авто повністю обслуговуване,зроблена вся ходова,зроблений розвал,стоїть нова літня гума ,віддам другий комплект зимових шин. Зроблена вся система охолодження(радіатор,термостат,радіатор пічки,замінені патрубки),також замінені 4 тормозних диска з колодками. Має шикарний зовнішній вигляд,хороші лед лампочки в ближньому світлі(100 дол комплект),безрамочні вікна(дотяжки працюють),автоматичне опускання вікон. Гарні та зручні сидіння з боковою підтримкою та ручним регулюванням. Продаю,бо треба більше авто,обмін не розглядаю. Будь-яке переоформлення,я власник.Реальному покупцю торг.
Продам Опель вектра Б. Всі питання біля капоту.
Продаю свій автомобіль, зареєстрований на мене. Автівкою володію трохи більше ніж 2 роки, проїхав близько 15 тис. км. Купляв від «пригонщика». Авто з Німеччини. Комплектація достатньо багата. Відразу після покупки провів велике ТО автомобіля із заміною дроселя. Коли вибирав це авто, купляв звіт CarVertical, з якого виходило що пробіг «корегувався» приблизно на 50-60 тис. км. Зі звіту авто виходить що після ДТП авто ремонтувалось на офіційному СТО у Німеччині. По кузову є нюанси, притаманні 15 річному авто, типу сколів, подряпин. Авто повністю обслужене у травні цього року. Двигун працює справно, заводиться навіть при -25. Заправка була тільки пальним з АЗС WOG. Зчеплення добре. На сьогодні авто не вимагає жодного фінансового вкладення. Автомобіль дуже приємний та економічний на трасі, на швидкості до 110 км/г - 5,6л/100км. Стоїть літня гума на оригінальних литих дисках (як на фото), зимова в комплекті на штамповках Opel. Підвіска в технічно справному стані. На запчастинах не заощаджував, ставив тільки якісні запчастини. Згоден на перевірку авто на СТО. Перекупів та площадки прошу не турбувати. Обмін теж не цікавить, тим більше на США!!! Тільки повне переоформлення.
Продам власне авто. Зроблена вся ходова частина, поміняні форсунки, фари поміняні світять ідеально, є деталі по кузову незначна царапина з правої бокової сторони, від попереднього власника є з правої сторони біля фари вмʼятина. Можливий мінімальний торг біля капота ! Готова до перевірки авто!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?