Вітаю, пропоную до уваги власне авто Машина у відмінному технічному стані, всі чеки обслуговування збережені У чудовому стані, все на фото Підігрів сидінь, кондиціонер, підігрів зеркал та скла, бортовий комп*ютер з можливістю відтворення flac, Bluetooth, hands-free, gps офлайн мапи, emergency brake system, лідар, радар, асистент початку руху під горку, протитуманки, 4 подушки безпеки, комплектація EURONCAP 5 зірочок, та й загалом краща пропозиція на ринку у А классі. Гума зимова 2025 Dunlop, літня Kormoran, повнорозмірна запаска Чудове авто, оригінальний пробіг, будь які перевірки авто як shkoda citigo, seat mii схоже, на citroen c1, peugeot 107, toyota aygo, hyundai i10, kia picanto
Авто пригнав знайомий у 2020 році. Через тиждень вже переоформив на себе, тобто це є-перша реєстрація. В авто не курили. Доглянутий салон. Є газова установка, газ вписаний у техпаспорт. Розхід по газу 6,5/7л на 100 км. По кругу тонована. Два комплекти колес: літо-нова резина на титанових дисках, зима на штамповках із ковпаками. Дуже великий багажник. Працює кожна кнопка та кожна лампочка. Машина повністю обслугована. Була заміна ГРМ. Заміна масла та фільтрів кожні 9-10 тис (MOTUL 5W-30) Залишок ресурса свічок ще 30 тис км Два комплекта ключів.
VW UP 3-х дверний механічна коробка передач, пригнав з Німеччини (країна де ідеальні дороги) в 2019 пробіг по Німеччині 135тис (можна його ділити на 2 в порівнянні з українським) + пробіг по Україні 37тис. Технічний стан безпроблемний, сів і поїхав. Оригінальна комплектація насос з піною, аптечка, комплект літньої та зимньої резини Continental в хорошому стані. Витрата палива 5л по місту, вмісткий багажник + складні задні сидіння.
Автомобіль в хорошому стані. Перший власник в Україні. Мотор працює чітко, заводиться з півоберту, АКПП переключає плавно середній розхід 5 л. Все обслуговувалось вчасно: на пробігу 175 тис. було замінено ремінь грм, повний комплект разом з помпою. Резина хороша видно на фото , також віддам комплект нової зимової гуми.По кузову є незначні сколи. Кондиціонер заправлений , є підігрів сидінь та дзеркал, салон в чудовому стані. Є підтвердження всіх обслуговувань, що здійснювались по даному авто.
Авто на впевненому ходу Обслуговування вчасне, є всі квитанції Вкладень не потребує Є косметичні пошкодження пластику Є два ключа Є зима на дисках (в хорошому стані)
Авто після ДТП. Двигун та коробка цілі. Додаткова інформація/фото, дзвоніть.
Власний автомобіль,придбаний два роки тому,авто в рідній фарбі,пробіг оригінальний,все мінялося вчасно,масло,ремні,колодки,все по регламенту,авто друге в сім?ї тому мало використовували,з теперішніми цінами на паливо цей автомобіль приємно радує розхід палива) В комплект додаю ще зимову гуму на оригінальних титанових дисках.Дзвоніть відповім на всі питання по авто. Торг на каву. Якщо немає звʼязку дзвоніть на Вайбер
Продається Volkswagen UP 2014 року, з 1.0 літровим бензиновим двигуном в комплектації Turbo S, на передньому приводі, та автоматичній коробці передач. Чудовий, жвавий автомобіль. Автомобіль має 52,5 тис км оригінального пробігу, та на гарній комплектації: - бортовий комп?ютер з bluetooth - hands-free - круїз контроль - система запобігання зіткнення - кондиціонер - хороша резина - електро пакет - протитуманні фари - денні ходові вогні - 4 подушки безпеки - обігрів дзеркал - парктроніки задні - два комплекти резини, літо і зима Авто у відмінному стані, доглянуте та повністю готове до експлуатації. Авто обслуговували за регламентом.
Автомобіль в прекрасному стані, все обслуговувалось. Дуже економічна.
Це заводський метан! Тобто дуже економічна. Стан задовільний. Є підряпини. по техніці все працює. Є тріщина на лобовому склі. За рахунок колес - 16 дуже великий кліренс. Авто не ідеальне по візуалу але працює як годинник.
Чудовий жвавий автомобіль, в кінці 25 року пригнана з Данії, хороша комплектація підсилює позитивні враження, star/stop, підігрів сидінь, бортовий компʼютер з bluetooth, система запобігання зіткнення. Акумулятор Bosch 60Ah AGM. Після купівлі зроблено все щоб спокійно їздити. Замінено лобове скло на оригінальне (Франція) під датчки 270$, комплект щеплення Luk, шарові та задні стійки. Комплект гуми, літо в чудовому стані, зима 2025р. Використовується як другий автомобіль для поїздок по місту, реальний розхід 5.6л. по місту. Продаж не спішний, у зв’язку з переходом на електромобіль.
Авто у відмінному стані, сів і поїхав. Машину обслуговували за регламентом. До цього авто є комплект зимової гуми.
Авто варте уваги. встановлений кондиціонер.потребує уваги по лакофарбовому покриттю. Запрошуємо на тест-драйв. Є можливість огляду на будь-якому СТО. Придбати можливо як за готівку так і в кредит чи лізинг. Місто Київ, вул. Столичне шосе 104 Автосалон One Auto (Центральний Авторинок)
****** Свіжепривезений та перевірений електромобіль з Норвегії VW e-UP 2017 року у хорошому стані з пробігом 121 тис. від одного власника. ****** Автомобіль розмитнений, перша постановка на облік у МРЕО на нового власника ******* Комплектація: - офіційне обслуговування та сервісна історія - круїз контроль - підігрів сидінь - клімат контроль - навігація - камера заднього огляду - парктроніки - сенсор дощу - сенсори світла - телефон - декоративна контурна підсвітка салону. - Bluetooth, AUX, USB - підігрів переднього та заднього скла ****** Пробіг оригінальний (підтверджений сервісними документами) ****** Кузов у хорошому стані. ****** Салон збережений, не пошкоджений ****** Другий комплект гуми з дисками. ****** Даний автомобіль можемо доставити до Вас при попередній домовленості. ****** Детальніше по телефону
Продається Volkswagen UP 2014 року, з 1.0 літровим двигуном, на передньому приводі, та механічній коробці передач. Автомобіль має 103 тис км пробігу, та на гарній комплектації: кондиціонер, хороша резина, електро пакет, та багато іншого.. За детальною інформацією телефонуйте..
Всім вітання! Продаю прекрасний фольсваген ап.Дуже комфортна і економна машинка! Розхід палива по місту 5 літричків. Маневрена і зручна в паркуванні. Хотів саме в червоному кольорі з чорним багажником, і саме двох дверку( бо вважаю що вона найприкольніша в такій модифікації). Знайшов і придбав у липні у Німеччині. Машинка в ідеалі! Ніде нічого не підтікає і не ржавіє!!!Я купляв її для дружини але візок для дитини не дуже влазиться в багажник, тому і продаю! Пробіг рідненький! Ціна відповідає стану і коштує стільки скільки я на неї витратив, без жодних націнок. Дозвольте зауважити якщо ви купляєте машинку тільки пригнану то вам ще потрібно : сертифікат, експертиза, перша постановка на облік і оплата 3% від вартості авто в пенсійний фонд, ну і звичайно автоцівілка і того набігає ще 500 дол.. (за цей ап вже це все сплачено) Також проведено ТО( заміна оливи і фільтрів) на авторизованому сервісі про що світчить фото з сервісної книги) Машинка повністю готова до їзди!!!!! До наступної заміни мастила не потребує жодних вкладень!!! Кому треба машинку по низу ринку з скрученим пробігом і рижиками до мене не дзвонити!!!!!!
Автомобіль свіжопригнаний з Норвегії. Розмитнений і сертифікований. EU control до 20.02.2025 ( обов’язковий технічний огляд у Норвегії). Відмінний стан. Не потребує додаткових вкладень. Чистий, доглянутий салон Сервісна книжка Два зарядні пристрої Порт швидкої зарядки CCS Задні парктроніки Підігрів передніх сидінь Підігрів переднього і заднього скла Підігрів дзеркал та електро регулювання Круїз контроль Bluetooth, Hands free, AUX Бортовий комп’ютер Денні Led ходові вогні Система автоматичного екстренного гальмування( до 30 км/год) 2 ключі 2 комплекти шин з оригінальними дисками. Авто дуже економне і зручне.Зарядка від розетки - 3-5 годин; швидкісна зарядка - 20-30 хв.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?