ЦІНА МІНІМАЛЬНА 4000$ - БЕЗ ТОРГУ!!! Автомобіль у власності з 2012р. Як член сім'ї. Все що можливо обслужено. В 2024р. відремонтовано: 1) замінені усі свічі та катушки запалювання; 2) заміна помпи та термостата; 3) замінений бензонасос з колбою; 4) замінена зимня резина на нову kumho (2024р.); 5) замінена літня резина на нову kumho (2023р.) 6) Розширювач для охолоджувальної речовини новий; В 2019р. був здійснений капітальний ремонт двигуна. Всі трубки охолоджувальної системи замінені на нові силіконові. - Єдиний jaguar на механічній коробці передач - Єдиний jaguar з родини x-type передньопривідний Продавати не планував. Машина до сих пір виглядає шикарно, однак не витримав і купив JAGUAR I-PACE, дві машини в родині не потрібні. Віддам виключно в гарні руки! З недоліків: - переклеїти плівку на бамперах - замінити накладку на ручці коробки (купив заміну як шкіряну - обманули, одразу полізла) - замінити мастило (прийшов час заміни майже 10000, але вирішив продавати автомобіль).
Пропоную свій харизматичний та доглянутий Jaguar X-Type. Машина робилася для себе (це була мрія), грошей на обслуговування не шкодував, але обставини змушують змінити авто. Увага! Допомога в продажі не потрібна, автомайданчикам та перекупам прохання не турбувати і не витрачати свій та мій час. Головне, що треба знати , автомобіль побудований на надійній базі Ford Mondeo MK3. Усі запчастини по ходовій та мотору коштують як на звичайний Форд, є в кожному автомагазині, жодних проблем із пошуком деталей немає. Що було зроблено з великих робіт: • 2 роки тому повністю якісно замінені пороги та зроблено повний перекрас кузова (виглядає супер, болячки цих років усунуті). • Нещодавно встановлено абсолютно нове якісне ГБО. • Ходова повністю перебрана, нічого не гримить і не стукає. Машина повністю обслужена, на впевненому ходу кожного дня. Коробка автомат працює плавно, клімат-контроль заправлений. Звісно, є дрібні косметичні нюанси по салону (класична болячка з провисанням стелі), на які готовий зробити адекватний торг біля капота. Реальному покупцю — гарний торг біля автомобіля. З пропозиціями по типу "заберу за 4000" прохання не писати. За деталями телефонуйте, все розкажу як є!
Jaguar X-Type 2007 року випуску. Двигун - 2.1 V6, бензиновий, автоматична КПП, передній привід. Машина все життя з моменту покупки у автосалоні у 2007 році - була в одній сім?ї я 2гий власник До ~2016-2017 року обслуговувалась на офіційній станції Jaguar, після цього - у одного перевіреного механіка, який обслуговує інші наші автомобілі протягом 10 років. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно та якісно, оригінальними запчастинами, або якісними аналогами (фільтри тільки Mahle та Mann, олива Castrol/Aral), олива та фільтри міняються раз на 10.000 км. Загалом машина в гарному на свої роки стані, салон в гарному стані (водійське сидіння та кермо мають сліди експлуатації, гумові килимки Jaguar, задні текстильні килимки Jaguar. Продаж у зв?язку з купівлею авто іншого класу. На додаткові питання відповім по телефону, у Viber/Telegram. Аргументований торг можливий.
комфортная , мягкая, по двигателю и коробке вопросы никаких нет, состояние сел и поехал
Авто у хорошому стані, гарна комплектація, рідний пробіг. В наявності два ключа, є комплект зимової та стальних дисків. Передній привід. Клімат контроль, датчик світла, складання дзеркал. Обєм двигуна 2100. За детальною інформацією телефонуйте!
Авто в абсолютно гарному стані. Двигун та коробка працюють без нарікань. Є зимова гума на металевих дисках. Авто вихідного дня, третя в сім'ї виїзджає 3-4рази на місяць. В моїй власності з 2018 року, спочатку була на матері тоді на мені. Авто офіційне і було придане нове в Києві в офіційного дилера, є сервісна книжка. На всі питання відповім по тел. Торг біля капот у.
Продам Jaguar X-Type. По кузову та ходовій питань нуль: лонжерони поварені, підвіска перебрана повністю, ГРМ замінений і вентилятор охолодження двигуна, електрику привели до ладу. Двигун має низьку компресію. Коробка потребує ремонту. Машина на ходу. Ще є питання до ЛКП. Салон на світлій шкірі. Дерево в салоні.
Продам гарне та стильне авто,яке привертає увагу перехожих!В 2019 році пригнана з Франції. Двигун в гарному стані,мастило не бере! КПП без жодних питань! Є моменти по передній ходовій частині, але нічого критичного!Не гнила, але на капоті є рижик та сколи! Салон в збереженому стані! Кондиціонер працює! Нова АКБ, свіжа страховка, гума зимова. З документами повний порядок! Телефонуйте тільки з 9.00 до 19.00, дякую за розуміння! За такі гроші нічого кращого та комфортного не знайдете!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?