Продам GEELY MK свою (один господар, після невеличкої аварії, на ходу) з , поперечина (багажник), акумулятор 2024 року, третя заміна ременів 2024, заміна помпи 2024, зчеплення заміна комплект 2025 рік, ходова вся в порядку. Пробіг 155 000 км, автоцивілка діюча до 07.2026 року. При аварії ушкоджено: кришка багажнику, задній бампер, праве заднє крило.
Авто кожен день на ходу Я другий власник Робилась ходова і росходніки В авто абсолютно все працює Гума нова цей сезон купляли В комплекті зимова гума нова проїхала десь 5т км 1 сезон Встановлено лед лампи гарної якості
Машина в хорошому технічному стані, вкладень не потребує. Все працює. Замінено цепкає ГРМ, колесні підшипники, задні амортизатори, стартер, новий АКБ. Зроблено ремонт АКПП - працює без нарікань (не буксує, не стикається). Недавно замінено всі мастила, та фільтра. Газ 4 покоління. Диски R 16. Гума літня, практично нова.117 тис. пробігу, 2013р.в. На машині їздила дружина, документи на ній. Розглянемо варіант обміну на електричку. Є варіант пригнати авто в інший регіон.
Автомобіль технічно у хорошему стані, ходова без нарікань, нічого не стукає, варіатор переключає плавно, кондиціонер заправлений, салон у хорошему стані, є подряпини, трохи корозії.
Продам Geely! Газове обладнання четвертого покоління, вписано в техпаспорт. Їде жваво як на газу так і на бензині, да досить економно. Автомат без зауважень. Ходова частина в нормі. Климат холодить. По кузові є місця, де час лишив свій відбиток, але на швидкість вони не впливають. Більш детальна інформація по телефону.
Продам КАПСУЛУ GEELY 1 власник з салону в комплектації шкіряний салон, люк, кондиціонер, електро вікна ,гідро підсилювач керма.парктронік . Авто при покупці було все оброблене промовілене! Все працює без зауважень Оригінальний пробіг 6,800 км. ( люба перевірка за ваш рахунок) Авто виглядає краще ніж на фото стан фото не передає ) оригінальні всі вікна включаючи вітрове .Запаска не використовувалася ! Салон теж в новому стані пластик не подряпаний також в авто не курили. В авто встановлена сигналізація і є всі ключі та брелки до сигналізації . Авто завжди зберігалося в правильному гаражі без рижиків та корозії взагалі немає! До авто йдуть в комплекті нові зимові шини Та до автомобіля ідуть в комплекті РІДНІ літні колеса 2009р. В стані нових В авто все працює без зауважень . Одним словом нове авто і запах в салоні теж нового. Продаж з переоформленням на нового власника. Хто шукає для себе таку капсулу то цей варіант для вас і буде радувати ще дуже довго! За авто соромно не буде. Продаж авто у зв’язку з невикористанням. Авто можна оглянути на Троєщині за додатковими питаннями- телефонуйте. Автосалонам не турбувати. Та пропозиції куплю за 2-3- будь ласка не тратьте свій і мій час АВТО НОВЕ Дякую за розуміння
Відмінний стан, не бита не фарбована, все скло рідне з рідним пробігом! Є сервісна книжка. Мотор коробка без питань. Зчеплення збите не стукає не гримить, нещодавно були замінені стійки на Kayaba і колодки. Вкладень не потребує зовсім! Додатково до встановлення газ 4 покоління вписаний у тп. По електриці працює кожна кнопочка. Кондиціонер заправлений і холодить відмінно! Безключовий доступ дуже зручний у користуванні! Два ключі. Ще на заводській гумі. Торг мінімальний. Можливий обмін на авто дешевше з вашою доплатою!
Авто в нормальному стані. зроблена головка, нові поршні, масло, антифриз нова помпа, термостат, патрубки, радіатор пічки, стійки, стабілізатора, втулки стабілізатора. Газ/ бензин. Потрібно фарбувати капот. ( Поліз лак)
Автомобіль в хорошому стані з не великим пробігом мала витрата палива каталізатор присутній всі стікла рідні не гнилий красити варити не потрібно резина нова 4 колеса з документами все добре власник детальніше по номеру телефону торг.
Продаю хороше авто. Надійне і безвідказне. Заводиться з пів тичка. Замінено багато деталей і вкладено багато зусиль.. (список що було замінено розкажу по телефону або при зустрічі) Комфортне велике авто на кожен день. Газ вписаний. Кондиціонер та пічка працюють дуже добре. По нюансах при зустрічі або по телефону. Головний нюанс кузов. По фото все видно. На їзду ні як не впливає.
Двигун масла не бере. Розхід газу 8 літрів. Ходова зроблена, їде м'яко. Кузов в гарному стані без іржі. Кондиціонер заправлений, працює справно. Салон чистий , охайний. Електрика справна. Продаж з переоформленням. Невеликий торг біля авто.
Продам власне авто, стан хороший газ бензин, газ вписаний ,рідна фарба , торг біля капоту
авто знаходиться біля Рівного, можливий торг, авто на повному ходу,
Дуже гарній авто , все підходит від тойоті королла , нічого робити не треба , пару ріжикив и все , звоните
Пишіть вайбер бо на телефоні не всегда є времія отвічаті більше фото відео можу отправіті на вайбер
Продам Geely mk. Стан машини на фото . торг присутній
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?