В продажу живий бюджетний автомобіль Джилі з рідним пробігом 118 т.км. По кузову фарбовано лише задню ляду,все інше в заводському окрасі. Є не значні нюанси по кузову. Дирок немає, днище як нове, збереглося бо оброблене авто мовіллю. Все скло оригінальне включаючи лобове. Двигун працює ідеально, навіть не чути його роботу. Ходова також в гарному стані. Коробка працює відмінно, не гуде, не вибиває. Салон зберігся і виглядає як новий, сидіння чистенькі, не подрані,не продавлені. Встановлена сигналізація "Пандора". Два ключі, діючий страховий поліс. Потрібно заправити кондиціонер. Переоформлення.
Продам власне авто повністю на ходу сів поїхав ніяких вкладень не потребує по авто багато чого було зроблено і вкладено установлено газ всі деталі в смс або по телефону присутній гарний торг но тільки біля авто, любий вид переоформлення...
В продажі власне авто, яке слугувало моїй сім'ї вірою і правдою. Пробіг 107тис. Є нюанси по кузові(фотографії в кінці надаю) і трохи по ходовій( по телефоні можемо обговорити ті моменти)
Продаємо бюджетний сімейний автомобіль, для реального покупця можливий розумний торг
Авто в доброму стані всі питання по телефону. Перекупів та диваних експертів які ходять пішки прошу вас пройти мимо.
Продам Джили СК в нормальному стані , салон на тверду трієчку, кондиціонер працює добре , встановлена нова рульова рейка з гідропідсилювачем , коробка передач повністю перебрана , встановлений газ 4 покоління новий , генератор та стартер обслужені , масла та фільтра замінені , їде добре двигун працює без нарікань , акб в нормальному стані , нові шарові , нові рульові накінечники внутріні та наружні , відбалансовані всі диски , замінені два шруза , нові стойки стабілізатора є і втулки але не встиг поставити , є і недоліки згнили пороги авто , потрібно відрегулювати задню ліву дверь , потрібно замінити прокладку клапаної кришки , цікавить продаж тільки з переоформленням , ціна вказана торгу не буде
Авто в одній сім?ї з 2016 року, експлуатувалась на невеликі відстані, пробіг рідний. Машина на впевненому ходу кожного дня, газ 4 покоління вписаний в ТП. Працює як на газу так і на бензині. Пів місяця тому зроблено наступне: -заміна рульової рейки (заміна рідини) - заміна передніх дисків з колодками, реставрація супорта (зліва) - замінені передні та задні ступічні підшипники В комплекті з машиною віддаю задні барабанні тормоза нові, купувалися на заміну але на авто ще гарні задні тормоза, тому не замінювали. Гума зимова по колу попереду HANKOOK, позаду GoodYear Також в комплекті 2 титанові диски та 2 літні покришки в гарному стані. Тільки переоформлення. Прохання перекупів не турбувати, ціна враховує кузовні недоліки. Торг на переоформлення.
Можлива аренда, розстрочка.
Плюси мотор , коробка роботают хоршо , гидравлика , абс, кондиціонер нада заправить,чотири стелоподемника ,все роботами, по документах переоформляеться , мінуси гнелі проги і розвал нада зделать , по покраске есть моменти , есть обмен с вашой доплатою.
Машина сів і поїхав довезе куди завгодно Приємний чистий салон Приємна музика Ходова без стуків Коробка, мотор без питань.Є питання по кузову(рижики,подряпини). Є газ вписаний в техпаспорт. Фільтра ,масла жидкостя, все поміняно,ремені ГРМ та генератора нові.Документи впорядку. Машина знаходиться 27 км від Запоріжжя Тип кузова седан можу бути поза зоною досяжності,тоді пишіть в чат або на вайбер(або в будь-який месенджер)
продам авто двигун КПП в гарному стані термінових вкладень не потребує
88 тис реально пробігу 58 тищ пробігу до 2019 їздив брат він і є перший власник 30 тищ накатав я по факту машина в одних руках з моменту купівлі її в салоні гаражне зберігання Не бита Китай ,якій по деталям дешевше ніж Део Матіз та Ланос Ксенон і Кондер все працює із проблем - треба купити ремкомплекти передніх суппортів, бо тарабане , мене не особо то хвилує на ровних дорогах не чутно світиться чек по абс - це із за того , що стоять барабанні диски без датчіків абс є питання по замках переднії пасажирскої двері та задньої лівої - лічиться заміною замків, або поїздки до електрика поставити 2 контактні тягові пристрої і буде все четко Кондиціонер працює - дує холодним новий аккумулятор форсе - 60 Ah по машині все робилось вчасно, кожні 10 тищ заміна мастила стоїть нове щеплення, машина навіть в мороз заводиться з пів тичка \ Фактично 1 власник! Купували авто з салону Авто в ходу дуже приємне, тихеньке та досить жваве, геть і поруч не стоїть з ланосами/сенсами і т.д. (знаю про що кажу, так як був власником багатьох авто у такому ціновому сегменті. Краще ніж це авто за такі кошти не купити!)
Продам автомобіль в хорошому стані. Є гідро підсилювач , кондиціонер 4 - стьокло підйомника Детальніше по телефону.
Продам ДЖЫЛИ! Володію 1,5 року! Я 2-й власник! Пробіг на зараз 101 тис! Т.О кожні 5-6 тис! ЗА СТАНІ: Кузов як на всіх китайцях, є моменти! Присутні кілька невеликих моментів по низах дверей, на одній задній арці! Салон як на фото, не затасканий не убитий! По електриці все абсолютно працює, кожна кнопка, корекція фар дзеркал склопідйомники та ін! Кондиціонер теж у робочому стані! По ХОДОВІЙ потрібно перетрусити! По МОТОРУ: Жодного зауваження! Масла фільтра кожні 5-6 тис! Масло від заміни до заміни не бере! Бронепроводи, свічки нові. ГРМ, помпа, ролики все нове. Привідні ремені всі нові. Антифриз свіжий, два датчики температури і термостат тільки замінив! Менше місяця знімали стартер, банально зникла маса, шукав причину, оскільки зняв, то розібрав, почистив і все перемазав, щітки у відмінному стані! ПО КОРОБКЕ: Наприкінці квітня коробка знімалася з причини того, що зникло зчеплення! Кошик і диск у хорошому стані, видно, що змінювалося! ПРОБЛЕМА була у ВИЛЦІ: лопнула вилка і недовитискалося зчеплення! ВИЛКА НОВА ВИЖИМНИЙ ПІДШИПНИК НОВИЙ ГОЛОВНИЙ І РОБОЧИЙ НОВІ! Передачі вмикаються чудово! Машина щодня на ходу! З дому на роботу з роботи додому! В місяць приїжджає не більше 1000км! ПОВТОРЮЮСЯ З МІНУСІВ: Моменти по кузову є! Питання по ходовій є! Не показує датчик рівня пального! Після заміни забірного фільтра на колбі просто перестав показувати! Бажання зробити є, часу немає! Переоформлення без проблем і ОБОВ'ЯЗКОВО! З пропозиціями за 1500 і банкою пива не е-е-е...ииите мені голову! ТОРГ Є! Приїжджайте і дивіться
Машина стояла в гаражі 3 роки, не включається 1 передача один власник ціна 1000$ можливий торг звоніть по одному із тих номерів з фото Мені будь ласка не звонити я не є власник цього автомобіля!!! мене просто попросили виставити на продажу. ВСІ ПИТАННЯ ТОРГ ВІДЕО ДОДАТКОВІ ФОТО ДО ВЛАСНИКА АВТО!!!!
Машина на повному ходу є незначні нюанси по кузову. Ходова, двигун все гаразд. Витратники поміняні, салон не прокурений, диски 14. Інші питання по телефону. Невеликий торг доречний. Переоформлення обов'язкове.
Продам Geely Ck 2007 р. у дуже хорошому стані. Кузов у відмінному стані, без ДТП, пороги, арки, все ціле, без корозії. Чистий доглянутий салон. Зимова гума, відмінне світло, лінзована оптика. Кондиціонер, центральний замок, стекла всі рідні, включаючи лобове. По ходовій частині нарікань немає. Салон в ідеальному стані, без потертостей. Авто з переоформленням.
Продаю авто, хороший стан: сів поїхав.Є магнітола та камера заднього виду.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?