Добрий стан, оригінал 1981ріг, є молдинг на поріг, не встановлений, буде у подарунок. Заводиться з пів оберта, повністю на ходу, не гнила.
Додається комплект літньої гуми з дисками, стерео система із сенсорним екраном можливістю підключення телефону. Стан авто задовільний, є рижики та подряпини по кузову, в дтп не брала участі.
Авто на ходу мотор,коробка,ходова частина в повному бойовому стані !!! Є питання по косметиці. Всі питання по телефону.
установлена нова італійська газова установка у 2024 році(500 у.о),установлено 6 нових зимових коліс фірми "cormoran"(18000 тис. грн),автомобіль збережений в одних руках з 2003 року, куплений автосалоні батьком 1 власник, авто повністю оброблене антикорозійкою(рама, увесь кузов без іржі) без дтп
Авто продається як робоча лошадка з малим пробігом. Плюс є багажник, магнітофон Соні та необхідні інструменти для самостійного обслуговування
Продається прекрасне авто. Для поцінувачів. Приймала участь в фестивалі Old Car Land, знімалась в кіно. Двигун 402. Підвіска шкворньова. Є питання по кузову.
Продам /обмін ! Авто незакінчений проект але все на ходу ! Робилось для себе ! Мотор дизель з коробкою мерс 123 ом 616 2.4 ! Мотор на обкатці робився все нове ! Паливна система і форсунки робилось ! Дискові всі гальма нові ! В мостах всі сальніки і підшипники нові і масла нові ! Гідравліка з бмв ! Крила і капот вже погрунтовані ! Скину відео на вайбер як їде !акамулятор новий ! Сідушки є передні нові іномарочні гарні ! Потрібно доробити по кузову і проводку! Фари є нові ледовські ! По проводці теж є но треба робити ! Мотор робився з нуля все !!! Як годинник!! АВТО НА ХОДУ АЛЕ ТРЕБА ЗРОБИТИ ПРОВОДКУ І КОСМЕТИКУ ПОКЛАСТИ КАПОТ І КРИЛА Можливо обмін на гарну ниву ! Або щось кватро ! джип і т.д.) документи є але не переписуєтся більше розповім по телефону на вайбер! Робилось для себе ! Багато грошей і часу пішло !
Терміново продам Машина на ходу кожен день без нарікань Мотор 402 . Переофорляється. Їздить як на газу так і на бензині ,але газ не вписаний. Карбюратор стоїть Солікс 2109 Резина зима на 15. Машина в хорошому стані. Електрика працює,музика є, печка гріє добре Кому цікаво дзвоніть на вайбер або на номер Гарний торг
Продаю Волгу 3110, на ходу, пічка гріє, музика грає, салон у хорошому стані, є моменти по дверях потрібно варити або замінити , без АКБ ,є відео автомобіля при світлі, скину на телеграм/вайбер.
На автомобілі замінено: основний радіатор, патрубки охолодження на силіконові, помпа, шкворня зроблені, прокладка гбц. Встановлене ГБО. Повністю на ходу. Пороги цілі, є проблеми з корозією дверей.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?