В хорошому стані,обслуговування на Scanii,нова резина,нове щеплення,нові АКБ,можна по рахунку з ПДВ,в техпаспорті 90,по факту 80 місць
Хороший стан,53+2 міс,можлива часткова оплата по рахунку з ПДВ
Ідеальний стан,перший круг,євро 6,ціна з ПДВ,техпаспорті 71 мість,стоїть 61
67 місний,хороший стан,нові акумулятори,нова резина,склопакет сухі,з пдв по рахунку
Напів причіп контейнеровоз - самоскид (заводський). Резина залишок 50% Контейнер - 55кубів Шток сухий Тент не тече Нові трищітки всі Нові колодки на задній осі Всі амортизатори працюють 2 нових енергоакамулятори на осі з новим краном стояночного тормозу 4 нових подушки встановлено Рамка на 2 запаски Башмаки 2шт Лапи працюють (2швидкості) 4 тормозні камери нові Тормоза відмінно працюють Датчик регулювання ваги новий встановлений На задній брамі встановлений лючок Ося Ror Повністю цілий та без тріщин Торг присутній Тара з Ман Тга 16т Є можливість полегшити тару на 2 тони. Рейсовий стан.
Прицеп у ДОБРОМУ !!! ТЕХНІЧНОМУ СТАНІ!!! ГУБИ НЕКРАШЕНІ!!!Прицеп заводський контейнеровоз/короткий 9м/Контейнер 10м,52куба.Тент абсолютно новий/25 05 2025р/ в лютому 23,,р поставлені нові ресівера,нові лапи,замінені всі 6 салінблоків/металічні не резинові/поставлена нова резина/ остаток 95 відсотків/ .Запаска десь 60 відсотків.Всі 6 трищіток самопідводні/ працюють 100 відсотків/Вісь БПВ,кріплення колодок на пальцях/заводське /100 відсотків/ не самопал,такі вісі ішли до 91р включно/сам незнав поки непочав перебирати прицеп після розмитнення/ в свій час/сам контейнеровоз з під АДР/стояла бочка контейнер/ покрашений в 3 слоя тож хоть і 91р ну іржі менше ніж у 20 року.ВЕРХНЯ ДВОЙНА ПОЛУРИСОРА з страховочними тросами,перебрана тормозна система,поставлений абсолютно новий тормозний кран.Я ПРОШУ ВИБАЧЕННЯ!!! Може кому несподобається мій коментар! але я хочу попросити! Я ПРИКРАСНО РОЗУМІЮ,ЩО НА ДАНИЙ ЧАС ЦИХ ЗЕРНОВОЗІВ ХОТЬ ГРЕББЛЮ ГАТИ,АЛЕ ЯКЩО ВАС ДІЙСНО ЗАІНТЕРЕСУВАВ ПРИЦЕП,ТО ТЕЛЕФОНУЙТЕ,А ТАК ПРОСТО ЩОБ ПОПИйДІТЬ ,ТА РОЗПОВІСТИ МЕНІ ЩО ВОНИ НАФІГ НЕНУЖНІ,НЕТРЕБА!!! Слава Богу я несижу без копійки і я небарига!!! А ціна така що прицеп робивсь для себе,контейнер куплявсь свіжий,тент зроблений новий,всі перемички і мостік зроблені з хорошого металу і уголків,а не з прутиків на 6 і на мостику не доски гнилі,а рублений метал! Тож дешевше продавати нема смислу! Я знаю і бачив що продають і за яку ціну! РОЗСТРОЧКА,ВИКУП НЕ ІНТЕРЕСУЮТЬ!!УВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ПОЛУПРИЦЕП НЕЕКСПЛУАТУЄТЬСЯ АЛЕ В ЛЮБУ ХВИЛИНУ 100 ВІДСОТКОВО ГАРАНТУЮ ГОТОВИЙ ДО РОБОТИ!!!Можливий обмін на бус пасажир/залежно від стану/з моєю доплатою!!! Можливий продаж з Вольво є3 ДІЙСНО В ХОРОШОМУ СТАНІ,або обмін комплекта на бус.
Автобус в хорошому стані,всі питання по телефону.
Автобус полностью обслужен ! В машине все исправно и все работает ! Детали по телефону . Звоните , все подробно расскажу .
Daf є5 Автомат 57 місць Обслужена повністю Готовий до роботи
причіп контейнеровоз, після повного ТО, зроблено все,після ремонту не використовувався.легкий, об'єм 56 кубів,наклепаний, підшипники нові,вали зроблені , фонарі, бампер - нові, гірлянди нові!! палець новий, ворота нові.шини всі Отані 60% залишку! рама, осі ідеальні, запаска,ящик підзапаску є. номер ідеальний.є запитання звоніть!!! можлива продажа напівпричепа та контейнера разом ( ціна за комплект!!!),можливий обмін!!
Повна штора, здвіжна криша, ося- BPW. Рама ціла, не покручена, не варена і без тріщин. Дуже крепкий напівпричіп, який ідеально підходить для перевезення тяжких вантажів, хто мав такий той знає. В наявності є два однакових, покупцю який забере обидва зроблю добру знижку.
Продаю Астромега. Двигун після капітального ремонту. Коробка передач 8 механіка. Ризина нова контіненталь. Можливий обмін. Можна з роботою.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?