З документами повний порядок!!! З документами повний порядок!!! Має пошкодження! Продам Опель Після ДТП на ходу!! Газ працює! Супер економне! Дзвоніть домовимось
Чудовий автомобіль. Все працює нічого не гримить не стукає. Грм, масла , фільтра замінено зимою. Допомоги в продажі не потребую.
Автомобіль у чудовому стані для свого року, робоча конячка яка ніколи не підводила. Додаткова інформація за телефоном
після ДТП
Власник з 2013 року. Таких машин, по техніці, в Україні лишилося декілька штук. В машину вкладено багато сил та коштів, бо робилось для себе: - занижена ходова Eibach + Koni - гальма в круг від 2.8 (диски та колодки АТЕ) - система TPMS (контроль тиску в шинах) - підігрів усіх сидінь (передніх та задніх) - оригінальний подвійний вихлоп - кермо оригінальне від VXR/OPC - не йде в жодне порівняння із стандартним - зроблено ретрофіт головної оптики (відновлення відбивачів, полірування лінз, заміна всіх ламп) Заміна оливи кожні 7500 км. Свічки - кожні 20 000 пробігу. Запчастини завжди ставилися або рюоригінальні GM або топові замінники. Єдині суттєві недоліки - це ззовні. Є на фото + можу додатково скинути. Губа переднього бампера є, буде до встановлена. Реально зацікавленому - торг, але бажано біля машини)
Продам автомобіль. Авто після ДТП, потребує ремонту. Ляда та задній лівий стоп. Двигун, коробка та основні вузли в робочому стані. Є рижики які видно на фото. Машина може бути цікавою як для відновлення, так і на запчастини. Документи в порядку, переоформлення можливе. Готовий відповісти на всі запитання та надати додаткові фото. Реальному покупцю — аргументований торг біля авто.
Авто з характером !!!! Швидко розганяється і має свій неповторний шарм . По ремонту зроблено багато : заміна вихлопної системи, днище авто зроблена капітальна поварка і оброблено. Салон- поміняно тканину на кожзам карти і потолок . Авто заводиться чудово . Працює газова установка робилося капітально . Кондиціонер не працює треба шукати причину . Лобове скло потребує заміни . Двері з правої сторони потребують рихтовки і покраски за бажанням. Звук мотора з драйвом для любителя гострих відчуттів. Це авто для водія з умінням довести його до чудового стану і кайфувати. Приїжайте дивіться .
Продам власне авто. Було в дтп, 7 місць, на ходу кожен день бензин 1.8 Ecotec MT (140 к.с.) Горить чек: подушка безпеки, + інше (непрацють кнопки на мультируль і сигнал) пошкодженя на бампері і трісчина 5 см.
В мене з 2017року. В 2013 році була заміна двигуна, є документи. Фарбована до мене. Віддам комплект зимньої гуми на звичайних дисках. На авто стоїть літня гума Bridgestone на легкосплавних дисках. Два ключі. Продаж із переоформленням через Дію (власниця за кордоном). Поміняли клапани, ремінь ГРМ, водяну помпу, Авто в робочому стані. Телефонуйте. Ціна без торгу.
Довго та відповідально підбирав автомобіль Кузов не гнилий, на відміну від Опелів таких же років По техніці та загального стану все відмінно. Просторе 7-місне авто-трансформер - сидіння складаються. Потребує ремонту після ДТП. Телефонуйте з усіх питань.
Авто після ДТП, потребує настройки куліси і ремонт передньої ходової, авто самостійно передвигається. Деталі по телефону. Я власник.
Продам авто , стан -вказав на фото , є нюанси по кузову та лфп По ходовій все добре Цього року замінив передні амортизатори комплексно, гальма по колу замінені Є моменти по функціоналу, який не впливає на їзду. Також за останній час замінив: Вихлопну трубу, теплообмінник, клапанну кришку (у зборі), свічки, котушку, ступиці передні, Продам автомобіль Стан кузова вказав на фото — є проблеми з лкп . По ходовій і по технічній частині все в порядку. Є дрібні моменти, які не впливають на їзду, такі як проблема з моторчиком на задньому двірнику та залипший кінцевик у ляде. Зараз до фінішу підходить зчеплення — тому скину ціну, оскільки немає часу займатися. Цього року замінив: теплообмінник, клапанну кришку, свічки, котушку, вихлопну, передні стійки (комплексно), гальма по колу, супорт, ступиці передні, трасу ручника та всяке по дрібницях З усіх питань телефонуйте
Після ДТП
Авто в робочому стані, повний привід працює, є сліди від граду. Гарне авто для рибалки
Працює справно без нарікань. Газ/бензин працює чудово. Мастило міняв кожні 10к. Поміняв передню ходову частину, радіатор кондиціонера, кулісу коробки передач, фари, ремінь грм, свічки, термостат, акумулятор, і багато чого іншого. Заправляв кондиціонер. На свій вік авто звичайно з подряпинами і царапинами. Було невелике ДТП на світлофорі, трошки пом?ятий капот спереду. Технічно нарікань ніяких. Сів- поїхав. Дзвоніть на мобільний
Купляв для себе в Польщі у місцевої жінки в 2020 році. Вони приганяли його з Бельгії. За ці роки володіння я наїздив біля 20тис. км. !!! Авто не на ходу після останньої поїздки. В процесі руху почалась вібрація в двигуні. Зупинився, після цього не заводилась. Вибила помилка Service Trak. Світиться чек двигуна. Піддомкрачене колесо на включеній передачі прокручує мотор. Тому він не заклинив, але що сталось, не знаю. Буду дописувати сюди результати наступних тестів. Комплектація середня. Шкіряний салон в нормальному стані (є подряпини на водійському сидінні, видно на фото) Біксенон із якісно загерметизованими фарами для збереження блоку розжигу від вологи, яких мені довелось поміняти. Детектор світла і дощу. Навігатор, для тих, кому не подобається користуватись телефоном. Робочий кондиціонер. 2 комплекта нових коліс куплені разом в жовтні 2025: Зимові - на сталевих дисках 400км пробіг. Літні - на титанах 2500км пробіг. ТО кожні 8-10тис. Масло GM. Жодного разу не доливав між ними, ніколи нічого не текло. Кольцо маслонасоса мінялось одразу після покупки на оригінальне. Комплект ГРМ мінявся якісними комлпектуючими. Масло в коробку також міняв, хоч по паспорту воно має їздити все життя автомобіля. Турбіна суха, без масла в непотрібних місцях. Завжди їздив обережно. По трасі більше 140 не їздив. Тормозні супорта обслуговувались кожної сезонної зміни коліс. Гальмівна замінена. Свічі накалу мінялись на нові. Вся електроніка за винятком підігріву сидінь працює. Екологія не вирізана. Тепер по недоліках. Є подряпини. Був невеликий контакт в районі правої задньої дверки (видно на фото) і старі сліди на правій стороні бампера ззаду (купляв з ними). Також якісь невеличкі подряпини від гілок чи камінчиків. Ніяких ударів зі згином елементів не було, тільки вм'ятина на арці. Два ключі та фірмова книжка. Є записи сервісу з Європи. Сам також веду всі записи по деталях і сервісах в програмі. Звертайтесь з питаннями.
Маленька, яскрава міська запальничка. Технічно без нарікань. Все працює. Коробка після адаптації. Кондиціонер щойно заправлений. Два ключі. Перегляд Осокорки.
Автомобіль доглянутий, обслуговувався вчасно та якісними маслами, замінені кермові наконечники, сайлентблоки. Для леді у місті ідеальний варіант.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?