Автомобіль у відмінному стані , не потребує вложень. Сів і поїхав. По двигуну: заміна кілець, вкладишів, маслоотражателей ( капітальний ремонт двигуна був непотрібен ),замінені усі прокладки, промиті форсунки. Нові радіатор, помпа, счеплення. Новий ремень ГРМ ,змінені усі фільтра, гальмівна рідина і антіфриз.Зроблена ходова. З лівої сторони заміна крила і двох дверей,заміна порогів ,все зроблено відмінно. Було незначна ДТП, на ходові якості не вліяє. Корозії немає. Є страховка, зимова гума. Пробіг оригінальний, є сервісна книжка. Один власник. Робилось все для себе. Продавати не планувал. Готовий для перевірки на СТО. Торг біля авто. Тих хто хоче заробити не турбувати.
Продам део нексію потребує ремонту Пошкодження незначні корозії немае Авто виглядає так як на фото до і після зіткнення пробіг оригінальний,салон як новий,повна комплектація,все працює торг Більше питань по авто по телефону торглександр)
Термінова продажа. Власне авто. Другий хозяїн. Авто пілся ДТП 29.10.25, без жертв. До ДТП ідеальне авто, доглянуте та безпроблемне. Пробіг 120 т. км. Повна ВШІ, ГБО-4, якісна акустика, задній диван 2/3, релінги, підігрів сидінь, дзеркал, камера, диски.. короче все що можна.. Наразі, техничний стан оцінити важко, авто ще на штрафмайданчику.
Я сьогодні (15.03) в Києві завтра знову в Полтаві
Авто знаходиться в місті Славутич, не на вцлиіі в гаражі.Я зараз не в місті, буду з 31.01 по 04.02 якщо хтось хоче подивитисьЯ власник авто, перереєстрація не проблема, навіть через ДІЮ. До вашої уваги автомобіль, що був куплений новим в автосалоні в 2010 році, весь час експлуатації в одній сім'ї. Звісно за стільки років кузов реставрувався: поварені порогиі, днище, колісні арки, замінено двері. Днище і арки оброблені рідкою гумою. Пофарбована повністю, салон в задовільному стані, встановлено передній підлокітник із розеткою 12в, відділенням для зберігання речей та підсвіткою, також в ньому є 4 підстаканники. Світло ближнє - ксенон в лінзах, дальній - лед лампы, протитуманні фари теж лед лампы встановлені. За машиною дивились і вчасно обслуговували, при тому якісними запчастинами. По машині за останній часс багато чого було замінено, КПП із заміною мастила, сальників, механізму вибору предач та кулісою, а також циліндри зчеплення обидва, саме зчеплення (диск, корзина, вижимний підшипник, вилка, вал), передні стійки, пружини, лямбда зонди обидва, задні амортизатори, задні пружини, також встановлені проставки під задні амортизатори та пружини, задні підшипники разом із цапфою, передні гальмівні диски, колодки, супорта після професійної проточки направляючих, замінений радіатор пічки (в салоні), разом із тим всі заслонки були проклеїні для кращої роботи - гріє дуже добре.замінено радіатор основний, термостат на 86°, замінено антифриз, замінено гальмівну рідину,замінено ремінь ГРМ разом із роликом, помпою та зіркою колінчастого валу, і ще дуже багато всього. Встановлено ГБО 2 покоління, редуктор Tomaseto, балон 50л, але не вписаний в техпаспор. Машина не на ходу, після заміни ременя ГРМ із помпою, роликом, а також заміною мастила в фільтра ДВС, проїхала не більше 200км і сталося дуже неприємна поломка - обірвало колінчастий вал на зірці ременя , тому віддаю як є, ще й віддам запчастини які є. Авто на літній гумі, віддам також комплект зимових колес на залізних дисках.
Авто після ДТП кому не цікаво, дорого проходимо повз
Фото старі, стан гірше, але не критичний, по питанням писати в тг. Мінімальний Торг адекватному покупцю Можливий обмін на авто рівне по ціні ключ на ключ. Авто на ходу, заводиться з пів оберту. По документах проблем немає, страховий поліс дійсний. По двигуну, коробці, ходовій питань немає. Є гідроусилювач руля. Є центральний замок, сигналізація також є, відключена але робоча якщо підключити до купи все. Газ стояв, але був знятий, все в наявності, при бажанні можна встановити назад. Не вписаний. Резина стоїть зимня, хороша. Із мінусів: В легкому дтп була на скільки знаю дуже давно при якомусь із попередніх власників, але дефекти по кузову зробились без дтп, через малий опит водія. По салону є моменти, крісло водія треба підварити, сідуха не стає на місце. Пластик в торпеді в ідеалі треба міняти, почало тріскатись, підстаканників немає, місце під регулювання висоти фар теж відломане. Помята права задня дверь, Невеличка вмятинка на лівому крилі Пороги знизу починають розсипатись. Вихлопну варив, але є дірка тому ричить як спорткар. Стан не критичний, при бажанні це все дуже бистро та не дорого можна відновити. Не маю часу займатися, тому продаю в такому стані і по такій ціні. / дуже рєзвий ланос, не підводив на далеких поїздках взагалі. Адекватному покупцю резина літня, балон та магістраль для газу в подарунок. Часу заніматись фігнею немає через службу, тому прошу писати тільки по ділу.
потребує доложення рук покраска всі запчастини що зняті є в наявності
Авто після ДТП передню частину треба робити, мотор цілий, зійшло з подушки тільки
Автомобіль є власністю підприємства і потребує переоформлення при продажу. Був у ДТП , потребує кап. ремонту ДВС(відсутня компресія в другому целіндрі), тече рульова рійка, потребує кузовні та зварювальні ремонти ( заміна кузовних деталей (корозія) , покраска., заміна РТІ, є кондиціонер, центральний замок. ПРИЙМАЮТЬСЯ ДЗВІНКИ В РОБОЧІ ДНІ З 8:00 ДО 17:00 ГОД
Део Ланос 2008 рік 1,5 Новий генератор АКБ Гідропідсилювач керма Центральний замок Газ 2 покоління Єлектросклопідіймачі передні повна комплектація Нова зимова резина R14 після дтп
Авто після ДТП; Я другий власник; Авто має кондиціонер, електричні склопідйомники та гідропідсилювач керма; В таксі ніколи не був; Пробіг реальний! Рідна фарба; До 2025 року гаражне зберігання;
Гарне авто, техеічно справне. Всі питання в чат на дзвінки не відповідаю.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?