AUTO.RIA
FAW Group вперше увійшла в першу сотню рейтингу найбільших світових компаній Fortune Global 500! Назад

FAW Group вперше увійшла в першу сотню рейтингу найбільших світових компаній Fortune Global 500!

Fortune Global 500 - FAW Group зайняла 87-е місце!

Відповідно до опублікованого в липні 2019 року чергового рейтингу найбільших світових компаній Fortune Global 500 - FAW Group зайняла 87-е місце! За рік позиції компанії покращилися відразу на 38 позицій! Всього в Fortune Global 500 в цьому році увійшло 129 китайських компаній. Згідно з опублікованими даними оборот компанії за минулий фінансовий рік склав $ 89,8 млрд, що більше на 29%, ніж роком раніше. Чисельність співробітників компанії перевищує 142 тис.чол.

FAW Group - один з провідних світових виробників легкових, вантажних автомобілів і автобусів. Заснована в 1953 році, компанія є найстаршою і автомобільною групою Китаю. Річний обсяг продажів перевищує три мільйони одиниць. За підсумком першого півріччя 2019 року компанія виробила 1,6 млн. Автомобілів.

FAW Group протягом декількох десятків років співпрацює з провідними світовими автоконцернами, випускаючи автомобілі як під власним брендом, так і автомобілі Volkswagen, Audi, Mazda, Toyota.

Компанія представлена в 40 країнах світу, їй належить 28 дочірніх компаній, а ще в 18 компаніях FAW володіє контрольним пакетом акцій. У США, ЄС та Китаї працює 5 R&D центрів компанії.

Як раніше було заявлено, FAW планує вийти на український ринок легкових і вантажних автомобілів. Так, нещодавно FAW підписала ексклюзивні угоди з Групою компаній АІС - одним з найбільших в Україні операторів з продажу та сервісного обслуговування автомобілів, автобусів і агротехніки. Відповідно до умов підписаних угод Група компаній АІС буде здійснювати імпорт, роздрібний продаж як вантажних (вантажопідйомністю від 1,5 до 40,0 тонн), так і легкових автомобілів (седани й кросовери) бренду FAW, організацією гарантійного та післягарантійного та сервісного обслуговування. Старт продажів автомобілів FAW в Україні заплановано на вересень 2019 року.

Отзывы о FAW V5

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми