AUTO.RIA

Renault представляє електричний концепт-кар Morphoz На правах рекламы

Renault представляє електричний концепт-кар Morphoz Другие новости
Концепція Morphoz є частиною ДНК бренду Renault і втілює уявлення про «Родину» в рамках філософії «Life Flower», заснованої на етапах життя людини.
Акции от автосалону Автогор Черкассы ул.30 лет Победы 7/2 Сайт салону
  • Renault Morphoz - це підключений електричний автомобіль з трьома режимами автономного водіння для персонального і загального користування.
  • Morphoz адаптується до потреб і способу життя конкретної людини, чи то щоденні справи, короткі поїздки або довгі подорожі.
  • Концепт-кар демонструє переваги майбутньої модульної електричної платформи Alliance CMF-EV, яка може запропонувати кілька конфігурацій потужності, ємності й діапазону, а також внутрішнього простору та об'єму багажного відділення.
  • Morphoz випереджає появу нової родини електричних моделей Renault у 2021 році.

Morphoz - це футуристичний автомобіль, який ілюструє уявлення компанії про електричний транспорт для персонального і загального користування після 2025 року. Він використовує переваги майбутньої модульної електричної платформи Alliance CMF-EV, яка може запропонувати кілька конфігурацій потужності, ємності й діапазону, а також опцій, внутрішнього простору та об'єму багажного відділення.

Концепція Morphoz є частиною ДНК бренду Renault і втілює уявлення про «Родину» в рамках філософії «Life Flower», заснованої на етапах життя людини. Однак, це не просто дослідницьке бачення мобільності: дизайн, деталі й інтер'єр Morphoz також передбачають і появу нової родини електричних моделей Renault в найближчі роки.

Лоренс ван ден Акер, виконавчий віце-президент Групи Renault з корпоративного дизайну: «Незвичайна у своїй модульності, інноваційна у своєму дизайні, орієнтована на людину, концепція Morphoz чудово втілює нову філософію LivingtechTM в дизайні Renault. Технології в усіх їх формах - дизайн, бортовий інтелект, зв'язок, внутрішнє планування - забезпечують всім користувачам транспортного засобу нові враження як в повсякденних поїздках, так і в тривалих подорожах. Концепція Morphoz - це дійсно живий досвід».

Жиль Норман, старший віце-президент Групи Renault з електромобілів і мобільних сервісів: «Morphoz демонструє майбутнє наших електромобілів. Спеціальна модульна платформа CMF-EV оптимізує електричні характеристики автомобіля, а довга колісна база з плоскою підлогою та поворотні колеса стали основними характеристиками, що визначили яскравий зовнішній дизайн і чудову ергономіку інтер'єру».

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA