AUTO.RIA
Лише 100 у світі, і один в Україні Назад

Лише 100 у світі, і один в Україні На правах рекламы

Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner - поєднання традицій, сучасних технологій та вишуканості.
Акции от автосалону Bentley Kyiv Киев с. Чубинське, вул. Київська, 41 Сайт салону

До сторічного ювілею, Bentley Motors випустив ексклюзивний автомобіль, що уособлює вікову історію бренду – Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner.

Цей автомобіль - поєднання традицій, сучасних технологій та вишуканості. Всього серія нараховує лише 100 автомобілів в світі, і один з них є в Україні.

Кожен зі ста автомобілів має оригінальні елементи від Bentley 8 litre – особистого і унікального автомобіля сера Уолтера Бентлі, який було останнім сконструйовано  засновником легендарної марки.

Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner – це автомобіль, зібраний вручну, і створено щоб відчути легендарний історичний спадок бренду, його традицій, та безумовну швидкість.

Надихнувшись вічним дизайном, в ательє Mulliner інтерпретували технічні характеристики автомобіля в сучасну класику.

Вперше було представлено Heritage Hide - глянцеву шкіру, яка використовувалась в автомобілях у 30-х роках, яку доповнили чотири кольори інтер'єру: Beluga, Camel, Fireglow і Newmarket Tan.
 
В Україні в лімітованій моделі поєднано одразу два кольори : Beluga і Newmarket Tan, які вишукано підкреслюють ексклюзивний дизайн салону.

Салон оснащено міні-баром та інтерактивними панелями для максимальної зручності та комфорту.  Вставки з натурального дерева поєднується з хромованими елементами.

Передні та задні сидіння прикрашають вручну вишиті підписи сера Уолтера Бентлі, а в пасажирській зоні, в підлокітнику, розмістили дерев’яну мозаїку саме з тим унікальним елементом від колінчатого валу Bentley 8 litre, який підкреслює надзвичайну роботу майстрів і розкриває значення артефакту Bentley.

Його складено з 419 окремих деталей, різних варіантів дерева та матеріалів, включаючи Dark Stain Burr Walnut, Tay та Birch для додаткового контрасту і глибини.

Алюміній доповняє дизайн, і як елемент сучасності представляє оригінальний геометричний малюнок.

Кузов моделі виконано також в дуеті кольорів – ексклюзивному Duo-Tone від Mulliner Tungsten і Black Crystal.

Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner отримав 21-дюймові диски, спеціальні емблеми-підписи на бампері та оригінальну смугу з нержавіючої сталі, що натякає на натхнення від Bentley 8 litre. Під капотом витонченого седана сховано потужний 6.75 – літровий двигун V8, що дає змогу розігнати автомобіль до 300 км/год за 5.3 секунди. Подовженна база не стримує динамічність авто, а лише підкреслює статус та ексклюзивність лімітованої серії. 8-ступенева автоматична коробка передач з електронним інтерфейсом та спортивним режимом забезпечить справжнє задоволення від керування цим автомобілем.

Bentley Mulsanne W.O. limited edition by Mulliner – це королівська ексклюзивність в кожній деталі.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми