AUTO.RIA
Porsche Golf Cup 2019 Назад

Porsche Golf Cup 2019 На правах рекламы

10 серпня 2019 року відбувся національний фінал Porsche Golf Cup 2019.

10 серпня 2019 року відбувся національний фінал Porsche Golf Cup 2019, переможці якого будуть представляти Україну на світовому фіналі Porsche Golf Cup World Final у травні 2020 року на о. Майорка (Іспанія). У події взяли участь клієнти та прихильники бренду Porsche, які є великими поціновувачами гри у гольф. Національний фінал відбувся у Харкові на території гольф-курорту Superior Golf & Spa Resort у форматі Individual Stroke Play Net. Організатором події став офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні компанія «Віннер Імпортс Україна, Лтд».

 

 

 

 

Національний турнір Porsche Golf Cup є відбірковим етапом світової серії аматорських турнірів із гольфу, який щороку організовує Porsche. Цього року переможцями на національному рівні та фіналістами світового турніру стали Валерія Сапронова, Ана Бушинська, Олена Третяк та Олег Усенко. Національний турнір також ознаменувався визначним досягненням гравця у гольф Бориса Дона, який отримав «сінгл» - рівень гардикапу на рівні 10 або нижче, що свідчить про удосконалення майстерності гри.

Ми раді вітати переможців турніру та бажаємо команді перемоги на міжнародному фіналі у 2020 році, нових досягнень та нестримного драйву у стилі Porsche!

 

 

 

 

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми