AUTO.RIA
Урочисте відкриття Bentley Kyiv Назад

Урочисте відкриття Bentley Kyiv На правах рекламы

На честь відкриття команда Bentley Motors подарувала українському центру міні-копію першої моделі Bentley Blower.
Акции от автосалону Bentley Kyiv Киев с. Чубинське, вул. Київська, 41 Сайт салону

250 гостей, музей 100-річної історії, 6 гелікоптерів, 120 літрів шампанського Moët&Chandon та незабутня атмосфера вечора – так святкували відкриття єдиного офіційного дилерського центру Bentley в Україні!

10 липня відбулось грандіозне відкриття єдиного офіційного дилерського центру Bentley Kyiv. І саме в цей день бренд Bentley відзначив сторіччя з дати заснування. Зворушлива офіційна промова від засновника та CEO Winner Group Ukraine - пана Івана Гинянського, мультимедійний простір з історією бренду та неймовірна презентація лімітованої моделі Mulsanne W.O. Edition by Mulliner надовго залишаться в пам‘яті наших гостей.

Серед присутніх гостей були представники Bentley Motors та регіональний директор Європи - Роберт Енгстлер, який відзначив чудову атмосферу та бездоганну організацію заходу. На честь відкриття команда Bentley Motors подарувала українському центру міні-копію першої моделі Bentley Blower. Почесним гостем вечора стала амбасадор бренду в Україні - актриса і ведуча Анна Буткевич.

Після офіційної частини гості насолоджувались виступом групи Stereo Love та dj-сетом від dj Nikolina.

Партнери вечора:

  • Heliclub
  • Domio Group

Безсумнівно, що цей вечір став найяскравішою подією цього літа.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми