AUTO.RIA

Зустрічайте в Україні: найбільший дилерський центр Bentley в Європі На правах рекламы

Зустрічайте в Україні: найбільший дилерський центр Bentley в Європі Другие новости
В Україні відкрився єдиний офіційний дилерський центр Bentley Kyiv.

Розташована по Бориспільському шосе, нова будівля займає площу 1700 кв. м та є надсучасним взірцем дому Bentley. Інтер’єр дилерського центру був розроблений згідно з всіма стандартами та оздоблений оригінальними меблями та предметами декору.

Зона шоуруму Bentley Kyiv вважається найбільшою в Європі, і може вмістити до восьми автомобілів легендарного бренду: Continental GT, Mulsanne, Flying Spur та Bentayga. Безперечно, в центрі доступні всі конфігурації оздоблення салону та кольорів, що дає можливість клієнтам обрати та скомпонувати ексклюзивний автомобіль, де будуть враховані всі найвимогливіші побажання.

Для справжніх шанувальників центр Bentley Kyiv представляє лімітовані серії автомобілів, які випущені спеціально до особливих нагод. Таким приводом у 2019 році є святкування 100-річчя бренду Bentley, та випуск присвячений до цієї події лімітованих серій Continental GT No. 9 та Mulsanne W.O. від ательє Mulliner. Доторкнутись до історії та побачити ексклюзивні моделі можна вже цього літа.

Також, в шоурумі представлена лінія аксесуарів та одягу, що доповнить будь-який гардероб та підкреслює витончений смак.

Сервісне обслуговування в Bentley Kyiv не має аналогів та єдине авторизоване в Україні. Всі консультанти з продажу та працівники сервісу пройшли навчання на заводі бренду в місті Крю, Великобританія, та мають сертифікати відзнаки Bentley. Зона сервісу оснащена сучасним технічним обладнанням, що гарантує високу якість та швидкість обслуговування.

Новий дилерський центр Bentley Kyiv – це знаковий крок в розвитку бренду в Україні, що уособлює його вікову історію та філософію.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Обмежена партія дизельних Volkswagen Passat! Обмежена партія дизельних Volkswagen Passat!
Следующий материал
Группа компаний АИС возобновляет продажи автомобилей Ravon! Группа компаний АИС возобновляет продажи автомобилей Ravon!
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA