AUTO.RIA
DAF Trucks Ukraine представляє версію Endurance Edition для міжнародних перевезень Назад

DAF Trucks Ukraine представляє версію Endurance Edition для міжнародних перевезень На правах рекламы

DAF XF 480 лідирує на євро­пейському ринку в сегменті тягачів по­над 16 т

Компанія DAF Trucks Ukraine визнає, що сьогодні українські транспортні ком­панії шукають вантажний автомобіль, який має найнижчі експлуатаційні витра­ти як на паливо, так і на технічне обслу­говування й амортизацію, а, також, може привабити кращих водіїв комфортною кабіною, ходовими характеристиками та гарним виглядом.

Сьогодні DAF XF 480 лідирує на євро­пейському ринку в сегменті тягачів по­над 16 т, де він конкурує за перше місце на ринку, коли йдеться про споживання пального (27 л/100 км є базовою лінією під навантаженням і комбінованими умо­вами руху), і задає стандарти витрат на технічне обслуговування з трансмісією DAF Pure Excellence (технологія, яку компанія DAF представила першою з 7 європейських брендів у червні 2017 року). За винятком країн, що мають власне виробництво вантажних автомобілів, таких як Німеччина, Швеція, Фран­ція та Італія, клієнти розглядають DAF як вантажний автомобіль, яким вони хо­тіли б володіти. Це зумовлює зайняття лідерських позицій на ринку в таких кра­їнах, як Румунія, Польща, Білорусь, Росія та багато інших.

Зберегти професійних водіїв в Україні для кожної транспортної компанії стає все складнішим викликом. З DAF XF 480 ми пропонуємо найбільшу кабіну для водія у всіх сегментах, а, також, один з найнижчих рівнів шуму, досягну­тий будь-яким виробником. Ефектив­ність трансмісії DAF Pure Excellence є світовим лідером, проте DAF Trucks Ukraine з упевненістю залишить справж­нє судження для водіїв, які будуть їздити з трансмісією Pure Excellence і обго­ворюватимуть це між собою.

Для того щоб задовольнити потреби вимогливого українського споживача, компанія DAF Trucks Ukraine презентує на українському ринку Endurance Edition. Автомобіль XF480 Space Cab поставляється з 3-х ­річною гарантією або 3-х ­річним безоплатним технічним обслу­говуванням, а, також, 3-х ­річною фінансо­вою пропозицією від наших партнерів ТОВ «ОТП Лізинг»: авансовий платіж 25 % і відсоткова ставка 5,9 %.

Ціна закупівлі Endurance Edition вста­новлена на рівні € 99 900 (з ПДВ). Endurance Edition поставляється в кабіні Space Cab, обладнаний 13 л. двигуном 480 к. с. екологічного стандарту Євро ­6, автоматичною коробкою TraXon та до­датковими опціями, необхідними для міжнародних перевезень. За бажанням можна замовити Super Space Cab замість Space Cab (+ € 3000). Усі вантажівки по­ставляються в сірому кольорі, чорних оп­равах із помаранчевими вставками.  

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми