AUTO.RIA

Nissan запускає автопілот для автобанів на першій моделі На правах рекламы

Nissan запускає автопілот для автобанів на першій моделі Другие новости
Nissan розширила можливості, додавши функцію напівавтономного водіння на магістралях з можливістю руху «без рук».
Акции от автосалону Премьера Авто Мукачево вул.Автомобілістів, 28 Б Сайт салону

Nissan розширила можливості комплексу систем асистентів ProPilot, додавши функцію напівавтономного водіння на магістралях з можливістю руху «без рук». Нова технологія дебютує на японському Nissan Skyline восени цього року.

Шосейний автопілот Nissan поки може працювати тільки на певних дорогах і не здатний самостійно виїжджати і з'їжджати з автомагістралей. Щоб його активувати, водієві необхідно задати маршрут в навігаційній системі - після цього система буде утримувати автомобіль в смузі, допомагати при зміні смуги і обгонах.

При русі на постійній швидкості в одній смузі вперше дозволено не тримати руки на кермі, але будь-який маневр буде супроводжуватися аудіовізуальним попередженням - щоб, наприклад, перебудуватися, доведеться взятися за кермо і включити поворотник. Для роботи автопілота використовується набір з камер, радарів, ультразвукових датчиків, GPS (тому автопілот не працює в тунелях) і 3D-карт у високій роздільній здатності. Крім того, система постійно перевіряє, чи дивиться водій на дорогу. У автопілота є ряд обмежень: він не працює на швидкісних автомагістралях з двостороннім рухом, на звивистих дорогах і на під'їздах до пунктів оплати на платних дорогах.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA