AUTO.RIA
Повнопривідні мінітрактори та їхні переваги Назад

Повнопривідні мінітрактори та їхні переваги На правах рекламы

Плюси повнопривідних мінітракторів.

Кожен сучасний господар зможе погодитись з думкою про те, що мінітрактори – зручні та ефективні помічники у виконанні широкого спектру робіт. Вони компактні, маневрені та ефективні. Серед усього різноманіття моделей, особливо вирізняються повнопривідні мінітрактори, до основних характеристик яких належить надійність, продуктивність та легкість управління. Незалежно від типу грунту й погодних умов, ця техніка справно працює й завжди показує відмінний результат.

Плюси повнопривідних мінітракторів

Віднедавна повнопривідна техніка – це не тільки габаритні машини, а й мінітрактори, застосування яким знайдеться як у приватному, так і комунальному чи сільському господарстві. Великою популярністю вони користуються завдяки таким перевагам, як:

1. Відмінна прохідність. На ділянках, де звичайному трактору було б дуже проблематично проїхати, повнопривідний мінітрактор пройде без жодних труднощів. Така техніка зможе впоратись з будь-якими перепонами, тож може використовуватись за різних умов.

2. Легкий хід, початок руху й розгін без пробуксовування. Це забезпечить максимальну зручність під час їзди по різним ділянкам й дозволить отримувати задоволення від роботи на мінітракторі.

3. Ефективне гальмування та маневрування. Завдяки контролю одночасно обох вісей водій має змогу швидко та безпечно виконувати маневри різної складності. Навіть у невеликому саду повнопривідний мінітрактор зможе розвертатись, обминаючи дерева, й надійно почуватись на складному грунті.

4. Хороша стійкість. Повнопривідні мінітрактори нерідко обираються й для комунальних робіт, зокрема для прибирання снігу й очищення доріг. Завдяки надійності конструкції та зручного способу управління технікою, мінітрактори зможуть показувати задовільний результат навіть в зимовий період за умов слизьких доріг та поганої прохідності.

Які мінітрактори купити в Україні?

Якщо мінітрактор обирається для виконання складних та тривалих робіт, варто надавати перевагу повнопривідним моделям з колісною формулою 4х4. Такі машини здатні обробляти великі ділянки й справно безперервно працювати впродовж довгого часу. Якщо ж техніка призначатиметься для тимчасових завдань, то вдалим вибором стане й звичайний передньо- чи –задньопривідний мінітрактор.

Компанія «Трактор №1» пропонує вашій увазі великий асортимент техніки високої якості від найкращих японських, корейських, китайських та вітчизняних виробників. В асортименті на нашому сайті представлено мінітрактори та навісне обладнання до них, здатне зробити вашого нового помічника більш ефективним та функціональним. За детальнішою інформацією про товари, бренди, способи оплати й доставки наші клієнти завжди можуть звернутись на гарячу лінію або у представництва компанії.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA