AUTO.RIA
Динаміка в поїздках на далекі відстані Назад

Динаміка в поїздках на далекі відстані На правах рекламы

Три моделі S TDI з компресором з електроприводом.
Акции от автосалону Ауди Центр Днепр Днепр (Днепропетровск) ул. Ивана Эзау, 3 Сайт салону

Поєднання спортивного характеру з економічністю - три нові моделі серії S з лінійок Audi A6 та A7 пропонують клієнтам ідеальні ходові якості для далеких подорожей. Компанія Audi вперше поєднала V-подібний 6-циліндровий двигун TDI з компресором з електроприводом та основною електричною системою з напругою 48 В.

«Імпульс крутного моменту»: компресор з електроприводом і 700 Нм крутного моменту.

Високий крутний момент з піковим значенням у 700 Нм, що постійно доступний водієві в діапазоні 2500-3100 об/хв, є ідеальною основою для клієнтів з Європи, які віддають перевагу динамічному стилю водіння. Моделі S TDI пропонують чудові ходові якості та ефективність - комбінацію, яка буде особливо привабливою в поїздках на далекі відстані. З випуском моделей S6 та S7 TDI компанія Audi системно підійшла до вдосконалення успішної концепції привода SQ7 TDI. Інженери Audi вперше поєднали компресор з електроприводом та основну електричну систему з напругою 48 В.

У результаті сукупна потужність V-подібного 6-циліндрового двигуна TDI з робочим об'ємом 3,0 л зросла до 349 к.с. За передачу потужності відповідає восьмиступенева автоматична трансмісія tiptronic, яка в усіх версіях працює в тандемі з постійним повним приводом quattro.

Імпульсивний помічник: компресор з електроприводом.
Компресор з електроприводом забезпечує видатну динаміку при рушанні з місця. На додачу до надзвичайно енергійного прискорення електричний турбокомпресор забезпечує можливість багаторазового короткочасного збільшення потужності в процесі набору швидкості. Це означає, що компресор з електроприводом (EPC) виключає можливість провалу тяги в нижньому діапазоні частот обертання (так званої «турбоями»), забезпечуючи високу чутливість і динамічне прискорення в будь-якій ситуації на дорозі. 

Час реакції електричного компресора становить менше 250 мс, пікова потужність складає 7 кВт, а максимальна частота обертання - 70 000 об/хв. Компресор з електроприводом забезпечує підвищення потужності до досягнення частоти обертання двигуна в 1650 об/хв. Завдяки технології подвійного турбонаддуву (електричний компресор працює в тандемі з нагнітачем, який приводиться в рух потоком відпрацьованих газів) повнорозмірні моделі S розвивають незмінний крутний момент у 700 Н·м у діапазоні 2500-3100 об/хв. Компресор з електроприводом забезпечує підтримку турбонагнітача TDI в ситуаціях, коли для різкого підвищення крутного моменту енергії відпрацьованих газів недостатньо - наприклад, при рушанні з місця або під час прискорення з низьким навантаженням за низької частоти обертання двигуна.

Електричний турбокомпресор, що візуально нагадує звичайний турбонагнітач, встановлюється безпосередньо на двигун на впускному повітропроводі за проміжним охолоджувачем. У більшості ситуацій потік повітря обходить його через перепускний клапан. Водночас у ситуаціях, коли запит потужності від акселератора високий, а турбонагнітач не отримує достатньої енергії, перепускний клапан закривається, спрямовуючи повітря до електричного компресора. Потік стисненого повітря потрапляє безпосередньо в камеру згоряння.

У результаті забезпечується рвучка реакція та вражаюче тягове зусилля під час прискорення, обгону та в разі зміни навантаження. Завдяки цьому водій може в будь-який момент миттєво отримати в своє розпорядження всю потужність двигуна 3.0 TDI. Під час повсякденної експлуатації ця технологія дозволяє уникати частого перемикання на нижчу передачу, підтримувати низьку частоту обертання двигуна та запобігати виникненню «турбоями», характерної для звичайних турбонагнітачів, що приводяться в рух потоком відпрацьованих газів. 

Компресор EPC забезпечує вражаючу динаміку прискорення. V-подібний 6-циліндровий двигун TDI з компресором EPC розганяє новий S6 Sedan від 0 до 100 км/год за 5,0 с, тоді як у випадку з версіями S6 Avant та S7 Sportback стандартний спринт триває на десяту частку секунди довше. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км/год. 

«Чиста потужність» - рух накатом до 40 с: система середнього гібриду з напругою 48 В
Тоді як компресор EPC підвищує потужність, система середнього гібриду (MHEV) допомагає оптимізувати витрату пального. До складу системи MHEV з напругою 48 В входить стартер-генератор з ремінним приводом (BAS) та літій-іонна батарея ємністю 10 А/год, розташована під підлогою багажного відсіку. Стартер-генератор під'єднаний до колінчастого вала. Під час уповільнення він здатен відновлювати до 8 кВт потужності, яка накопичується в літій-іонній батареї. Коли водій знову натискає на педаль акселератора, стартер-генератор миттєво перезапускає двигун.

Технологія MHEV дозволяє рухатися в режимі старт/стоп на швидкості до 22 км/год. Інтеграція системи середнього гібриду та датчиків автомобіля забезпечує моделям S економію до 0,4 л пального в реальних умовах експлуатації та можливість руху накатом до 40 с з вимкненим двигуном внутрішнього згоряння. 

Саме тому моделі S TDI поєднують вражаючу динаміку руху з високою ефективністю, низькою витратою пального та зниженим рівнем викидів. Усі моделі S TDI сертифіковані на відповідність вимогам екологічного стандарту Euro 6d-temp. Показники витрати пального і викидів Audi S6 Sedan, отримані за процедурою WLTP та скорельовані за умовами циклу NEDC, становлять 6,3 або 6,2 л дизельного пального на 100 км та 165 або 164 г/км CO2, залежно від використовуваних шин/коліс. Показники S6 Avant становлять 6,5 л/100 км та 171 г/км, а для версії S7 Sportback - 6,5 л/100 км та 170 г/км.

Квінтесенція високих технологій: двигун
До особливостей двигуна 3.0 TDI належать передача потужності та висока ефективність. Цей агрегат з робочим об'ємом 2967 см3 розвиває потужність у 349 к.с. Його питома потужність складає 117,9 к.с. на літр об'єму двигуна, а питомий крутний момент - 235,9 Нм на літр. 

Двигун V6 TDI важить усього близько 190 кг і являє собою сконцентроване втілення високих технологій з будь-якої точки зору. Система впорскування Common Rail подає пальне під тиском до 2500 бар. Колінчастий вал, поршні, шатуни та система змащування відповідають вимогам, що обумовлюються високою потужністю, а для зменшення тертя колінчастого вала та привода розподільчого вала було використано високотехнологічні рішення. Контури охолодження картера і головки блока циліндрів відокремлені, завдяки чому двигун швидко прогрівається після холодного запуску. Для цього в головку блока інтегрували рідинний теплообмінник з двох частин. Потік охолоджувальної рідини спрямовується до масляного радіатора, компресора з електроприводом, стартера-генератора з ремінним приводом і корпусу турбонагнітача з урахуванням поточних потреб.

Турбонагнітач, що приводиться в рух потоком відпрацьованих газів, оснащений турбіною діаметром 50 мм і забезпечує відносний тиск наддуву до 2,4 бар. Змінна геометрія турбіни (VTG) була оптимізована задля зниження втрат потоку. Відпрацьовані гази надходять у зовнішню систему рециркуляції відпрацьованих газів під низьким тиском (EGR) вже після сажового фільтра. Завдяки цьому крізь турбонагнітач проходить повноцінний потік газів, сприяючи значному підвищенню його ефективності. Двигун 3.0 TDI вирізняється підвищеною плавністю роботи.

Динамічне проходження поворотів і висока маневреність: дебют динамічної системи рульового керування всіма колесами в моделі S
Як і в усіх моделях S компанії Audi, постійний повний привод quattro тут входить у базову комплектацію. У нормальних умовах керування його самоблоківний міжосьовий диференціал розподіляє крутний момент між передньою і задньою осями в співвідношенні 40:60. Якщо одне з коліс починає пробуксовувати, більша частина крутного моменту спрямовується на вісь з кращим зчепленням. В екстремальних ситуаціях на передню вісь може бути спрямовано до 70 % крутного моменту, а на задні колеса - до 85 %. Для забезпечення можливості водіння в спортивному стилі функція селективного розподілу крутного моменту покращує спортивну керованість: вона пригальмовує два колеса з внутрішнього боку повороту, на які припадає менше навантаження, ще до втрати зчеплення. 

Система прогресивного керування, що входить до базової комплектації, вирізняється спортивними передатними числами вже в стандартній конфігурації: що більший кут повороту керма, то чутливішим стає кермо. Електромеханічний підсилювач, адаптований з урахуванням особливостей версії S, відфільтровує всі неприємні поштовхи і водночас забезпечує водієві ефективний зворотний зв'язок. 

У порівнянні з попереднім поколінням більші за розмірами моделі S пропонують ще кращу поперечну динаміку. На замовлення компанія Audi може оснастити автомобіль динамічною системою рульового керування всіма колесами: до її складу входить динамічне рульове керування на передній осі з передатним числом, що змінюється в діапазоні від 9,5:1 до 16,5:1, та окрему систему керування задніми колесами зі шпиндельним приводом і рульовими тягами. Під час руху на швидкості до 60 км/год задні колеса можуть повертатися на кут до 5 градусів у напрямку, протилежному до напрямку повороту передніх коліс. Завдяки цьому зменшення радіусу розвороту сягає 1,1 м. Під час руху із середньою і високою швидкістю (понад 60 км/год) задні колеса повертаються на кут до 2 градусів у тому ж напрямку, що й передні. У результаті моделі S вирізняються покращеною маневреністю та жвавістю на низьких швидкостях, а під час руху з високою швидкістю та при зміні смуги забезпечується покращена курсова стійкість. 

До стандартного переліку функцій спортивної підвіски серії S, розробленої спеціально для нових моделей S, входить система регулювання жорсткості амортизаторів, що дозволяє підкреслити спортивний характер цих автомобілів. Завдяки їй кузов S6 розташовується на 20 мм нижче, а у випадку з S7 висота кузова зменшується на 10 мм. Завдяки цьому обидві моделі S мають однаково низьку висоту кузова. Крім того, для моделей S у якості орієнтованої на винятковий рівень комфорту альтернативи вперше пропонується адаптивна пневматична підвіска з функцією регулювання жорсткості. Вона має три режими роботи і додаткове «підняте» положення для руху поганими дорогами та автоматичного вирівнювання. У режимі «auto» на швидкості понад 120 км/год кузов опускається ще на 10 мм, а в режимі «dynamic» кузов автомобіля постійно перебуває в низькому положенні. 

Для ще більш спортивної поведінки на дорозі повний привод quattro можна доповнити спортивним диференціалом, що встановлюється на задній осі. Під час динамічного проходження поворотів спортивний диференціал буквально «втискає» автомобіль у вигин дороги, забезпечуючи підвищену маневреність. Водій може адаптувати алгоритм управління спортивного диференціала за допомогою системи Audi drive select. Спортивній поведінці на дорозі також сприяє п'ятиважільна конструкція передньої і задньої підвісок, у якій широко використовується алюміній. Важелі з'єднуються з кузовом автомобіля за допомогою двох підрамників, що забезпечують чітко визначені характеристики еластокінематики.

Усіма компонентами ходової частини керує електронна платформа управління шасі (ECP). Вона координує роботу амортизаторів з періодичністю в кілька мілісекунд. Платформа ECP збирає всю необхідну інформацію про рух автомобіля та дані відповідних систем управління шасі. На підставі отриманих даних платформа за допомогою інтегрованого контролера керованості обчислює оптимальні параметри функціонування цих компонентів та забезпечує точну координацію їхньої роботи. Водії нових моделей S можуть оцінити результати цього процесу за високим рівнем керованості та поперечної динаміки. На додачу до амортизаторів платформа EPC контролює динамічну систему рульового управління всіма колесами та спортивний диференціал. Водій може налаштувати параметри цих модулів за допомогою динамічної системи керування Audi drive select. Ця система, функціональність якої адаптована до особливостей версії S, пропонує різні режими керування: «comfort», «auto», «dynamic», «efficiency» та «individual». 

Сильна підтримка: опціональна система керамічних гальм.
Шестипоршневі гальма нових моделей S демонструють виняткову ефективність. Супорти гальм виготовлені з алюмінію, пофарбовані в чорний колір (як опція пропонується також червоний) і прикрашені логотипами «S». На передніх колесах встановлені шестипоршневі супорти і сталеві диски діаметром 400 мм, діаметр задніх дисків становить 350 мм. У якості опції компанія Audi пропонує систему керамічних гальм, що включає шестипоршневі супорти і виготовлені зі стійкого до абразивного впливу керамічного матеріалу диски діаметром 400 мм спереду та 370 мм ззаду. Зібрана система керамічних гальм важить на 9 кг менше, ніж версія зі сталевими дисками. Це дозволило значно зменшити вплив непідресорених мас на ходові якості, що особливо помітно при проходженні поворотів. Електронна система підтримання курсової стійкості (ESC) забезпечує підвищену в порівняні з попередньою моделлю точність керування. Водій може обрати режим «Sport» або повністю відключити її.

У базовій комплектації нові Audi S6 Sedan, S6 Avant та S7 Sportback оснащуються 20-дюймовими дисками з шинами розміром 255/40, як опція пропонуються диски діаметром 21 дюйм. Тороїдальні звукопоглинальні накладки з піноматеріалу, розміщені в шинах, сприяють мінімізації дратівливого гудіння, тож попри їхній розмір ці шини забезпечують високий рівень акустичного комфорту. У поєднанні з колісними дисками з асортименту Audi Sport GmbH для замовлення доступні шини Performance діаметром 20 дюймів, що забезпечують покращені характеристики зчеплення з поверхнею та керованості.

Харизма: дизайн моделей S.
Моделі S вирізняються яскравим і виразним дизайном та вишуканістю, що помітні як ззовні, так і всередині. Нова мова дизайну Audi додатково увиразнює підкреслено спортивну зовнішність цих автомобілів. Динамічний стиль оздоблення передньої частини, широкі пороги та задній дифузор з чотирма накладками випускних труб забезпечують моделям S надзвичайно ефектний вигляд на дорозі. Виразні елементи декору в стилістиці «S» із темного хрому та алюмінію на планках решітки радіатора, передньому розсікачі, бічних повітрозабірниках, зовнішніх дзеркалах заднього виду та задньому дифузорі з першого погляду вказують на спортивний характер автомобілів.

Горизонтальний сплітер моделі S6 з оздобленням «під алюміній» візуально підкреслює надзвичайну ширину передньої частини. Він поєднує два передні повітрозабірники, а крилоподібні вигини на його кінцях розташовуються в повітропроводах. У задній частині S6 знаходиться інтегрований спойлер, який візуально видовжує кришку багажного відсіку, стримано підкреслюючи спортивний стиль автомобіля. Алюмінієві накладки в дифузорі з'єднують чотири накладки випускних труб, виконані в стилістиці «S». Вони також підкреслюють ширину автомобіля.

У моделі S7 широка і низька решітка радіатора Singleframe вирізняється алюмінієвими планками та обрамленням з матового темного хрому. Збільшені повітрозабірники мають чітко окреслені контури, а вставки, що мають структуру бджолиних чарунок, забарвлені в колір Titanium Black. Крізь вставки проходить планка з блискучого алюмінію, в аналогічному стилі виконані корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду. До інших особливостей чотиридверного купе, що вирізняють цю версію від інших моделей лінійки S6, належать воронки в повітрозабірниках та декоративні накладки порогів з різко окресленими контурами. 

При погляді в профіль враження від спортивної зовнішності всіх трьох автомобілів посилюється завдяки великим колесам, що є традиційним елементом дизайну моделей S. Заключним штрихом оздоблення заниженої задньої частини виступає вставка дифузора з матового темного хрому. Чотири насадки випускних труб оздоблені блискучим хромом.

«Дизайнерський лофт»: вишукано-спортивна естетика дизайну інтер'єру
Всередині водія зустрічає типове для моделей S оформлення: чорні колірні схеми, вишукані вставки в спортивному стилі, контрастна строчка та доступні ексклюзивно для цієї лінійки моделей елементи оснащення, що додатково посилюють враження від спортивних ходових якостей.

Лінійка сидінь також підкреслює загальний спортивний стиль. У якості альтернативи до спортивних сидінь з рельєфним логотипом «S» клієнти, що прагнуть відкрито продемонструвати спортивний стиль, можуть обрати спортивні сидіння «S» з розвиненими контурами, інтегрованими підголівниками, рельєфним логотипом «S» та ромбічним візерунком. Крім того, в якості опції компанія Audi пропонує контурні сидіння з численними регулюваннями та функціями вентиляції і масажу, що забезпечують винятковий рівень комфорту. Доступні варіанти оббивки сидінь, кожен з яких оздоблюється контрастною строчкою, включають комбінацію шкіри з алькантарою або топову версію з першокласної шкіри Valcona. Клієнти можуть обирати з-поміж трьох кольорів: Black, Rotor Gray та Arras Red. Додаткові можливості персоналізації інтер'єру забезпечують різноманітні пакети шкіряного оздоблення. Замість стандартних вставок з матованого алюмінію можна замовити вставки з деревини ясена з дрібнозернистою структурою. До інших елементів оснащення, доступних ексклюзивно для S-серії, належить унікальне графічне оформлення наявної в базовій комплектації панелі приладів Audi virtual cockpit з тахометром, розташованим по центру. Ще одна опція - кермо з усіченим знизу ободом. Педалі та опору для ноги прикрашають накладки з нержавіючої сталі, а коли водій сідає в автомобіль, його вітають підсвічувані алюмінієві накладки порогів з логотипом «S». 

Ідеальне оснащення для довгих дистанцій: функції забезпечення комфорту.
З виходом моделей S6 Sedan, S6 Avant та S7 Sportback лінійка моделей Audi включає повнорозмірні спортивні автомобілі для будь-яких цілей: класичний Sedan, практичний Avant або чотиридверну модифікацію Coupé. Оснащення всіх моделей включає повноцінний перелік функцій для забезпечення комфорту, комунікаційних можливостей і систем допомоги водію. Завдяки цьому вони ідеально поєднують спортивний характер з придатністю до поїздок на великі відстані.

У порівнянні з модельним рядом серії «А» лінійка S отримала розширений перелік стандартного оснащення: сюди входять 20-дюймові колісні диски з ексклюзивним дизайном у стилістиці «S», а також мультимедійна система MMI navigation plus та панель приладів Audi virtual cockpit з дисплеєм діагоналлю 12,3 дюйма. Крім того, базова комплектація включає оббиті алькантарою спортивні сидіння в моделі S6 та сидіння super sport у моделі S7. Довершує перелік стандартного оснащення чотиризональна автоматична система кондиціонування повітря.

Нові моделі Audi S - ідеальні автомобілі для поїздок на великі відстані. Не в останню чергу це стало можливим завдяки жорсткій конструкції кузова, яка сприяє значному зниженню шуму, покращеній аеродинаміці та аероакустиці, а також просторому салону та багажному відсіку. Залежно від версії кузова об'єм останнього становить від 530 л (S6) до 1390 л (S7 Sportback) та до 1680 л (S6 Avant).

Дебют нових великих моделей S на європейських ринках відбудеться протягом 2019 року.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми