AUTO.RIA
Toyota випускає ювілейну версію хетчбека В-класу Yaris - комплектацію Y20*, що приурочена до 20-річчя моделі Назад

Toyota випускає ювілейну версію хетчбека В-класу Yaris - комплектацію Y20*, що приурочена до 20-річчя моделі На правах рекламы

Ювілейна версія хетчбека В-класу Yaris - комплектація Y20.
Акции от автосалону Тойота Центр «Алмаз Мотор» Днепр (Днепропетровск) Запорізьке шосе, 35 Сайт салону

Автомобілі ювілейної комплектації Y20 будуть представлені у стандартній і у спеціальній двокольоровій версіях.

Ювілейна версія моделі Yaris Y20 із стандартними кольорами кузова вирізняється тематичним логотипом ювілейної комплектації - Y20, тонуванням скла, а також сірими глянцевими елементами екстер’єру. Кольорова тема з сірими акцентами отримала своє продовження в інтер’єрі, сидіння якого оздоблено новою тканиною та ювілейними логотипами Y20.

Спеціальна двокольорова версія Y20 виділяється надзвичайно привабливим золотистим кольором кузову та сірим дахом. Саме у цьому золотистому кольорі було представлено перше покоління моделі Yaris у далекому 1999 році на Паризькому автосалоні. Особливість даної версії також підкреслено стильним спойлером на даху та світлодіодними задніми ліхтарями. Під час розробки Y20 було враховано попередній досвід Toyota і новітні тенденції дизайну, адже саме цією спеціальною комплектацією компанія Toyota віддає належне одній з найбільш популярних моделей Toyota у Європі.

За додатковою інформацією щодо характеристик Toyota Y20, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор". Тел. (056) 377-10-54, (056) 760-25-25

*Назви комплектацій є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.  

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми