AUTO.RIA

Акційні ціни на ŠKODA Octavia! На правах рекламы

Акційні ціни на ŠKODA Octavia! Другие новости
Вигода до 94 000 грн

Офіційний Дилер ТОВ Єврокар, тел.0800500023

Починаючи з 23 квітня лімітовану кількість автомобілів ŠKODA Octavia можна придбати за спеціальною ціною з вигодою до 94 000 грн.

Економія при придбанні автомобіля ŠKODA Octavia оснащеного турбованим дизельним двигуном 2,0 TDI потужністю 110kW становить 93 750 грн. При цьому знижка поширюється і на інші мотори Octavia, наприклад, на бензиновий турбомотор 1,4 TSI потужністю 110kW знижка складе 53 000 грн. Незалежно від обраного типу і об'єму двигуна, всі автомобілі Octavia економічні, надійні, перевірені часом і десятками тисяч кілометрів.

Кількість акційних автомобілів обмежена. Автосалон SKODA у Рівному, вул. Кобзарська, 85, тел. 067 910 4427

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Автомобілі Volkswagen e-Golf, обладнані системами автономного управління четвертого рівня, проходять випробування в реальних умовах. Автомобілі Volkswagen e-Golf, обладнані системами автономного управління четвертого рівня, проходять випробування в реальних умовах.
Следующий материал
Виробник повідомляє про оснащення системою активної безпеки Toyota Safety Sense більше 10 млн автомобілів у всьому світі Виробник повідомляє про оснащення системою активної безпеки Toyota Safety Sense більше 10 млн автомобілів у всьому світі
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок