AUTO.RIA
Відчуй переваги нових Hyundai Tucson та Hyundai Santa Fe Назад

Відчуй переваги нових Hyundai Tucson та Hyundai Santa Fe На правах рекламы

Відчуй переваги нових Hyundai Tucson та Hyundai Santa Fe

З 19 по 21 квітня біля входу в ТРЦ Проспект компанія Hyundai Дар-Авто разом з генеральним партнером СК VUSO презентує кросовери ТМ Hyundai. Кожний відвідувач ТРЦ Проспект в ці дні має можливість ознайомитися та відчути переваги SUV класу від Hyundai. Досвідчені консультанти нададуть професійні відповіді на будь-які Ваші запитання. Приходьте та відчуйте власноруч поєднання потужності та елегантності, що втилені в автомобілі TM Hyundai.

Також кожен відвідувач отримає спеціальний флаер на подарунок* від ТОВ Дар-Авто.

  • до 40 % знижка* на СТО Дар-Авто
  • безкоштовне** перше ТО

До акційних умов входять:

  • учасником акції є кожна фізична особа, що отримала флаєр;
  • кожен флаер надає лише одну перевагу*;
  • при отриманні знижки* на СТО Дар-Авто учасник акції повинен буди власником автомобілю ТМ Hyundai.
  • флаєр дійсний з 19 квітня по 31 травня 2019 року

Дзвоніть консультантам:

  • +38 (044) 351-01-51
  • +38 (097) 750-91-26
  • +38 (050) 318-99-13
  • м.Київ, вул. Усенка 8

*Під подарунком мається на увазі отримання знижки при замовленні послуг в сервісном центрі ТОВ Дар-Авто в розмірі 10 відсотків на запчастини та 40 % на роботи по їх заміні (знижка не розповсюджується на такі послуги, як мийка, відновлювальні та малярні роботи, аксесуари та їх встановлення) чи отримання першого технічного обслуговування** (15 000 км чи 1 рік) за 1,20 грн з ПДВ при умові заключення контракту на придбання нового автомобілю ТМ Hyundai в ТОВ Дар-Авто в період дії акції. Знижка не сумується з іншими акційними пропозиціями ТОВ Дар-Авто. Право на отримання акційних умов має кожна фізична особа, що виконала умови отримання акційних умов та передала акційний флаєр консультантам сервіса/відділу продажу ТОВ Дар-Авто. Період акції з 19.04.19 по 31.05.19 р. ТОВ Дар-Авто лишає за собою право змінювати величину акційної вигоди та період дії акції без інформування учасників акції. Один флаєр надає право отримати лише одну перевагу на вибір.

**Під першим технічним обслуговування мається на увазі роботи та матеріали, що вказані у сервіснії книжці автомобілю, який придбано за контрактом, та виконуються за регламентом пробігу 15 000 км чи 1 року з моменту продажу. При заключенні котракту в період дії акції, учасник акції отримує подарунковий сертифікат на отримання послуги з першого технічного обслуговування. Такий сертифікат є обов'язковим к передачі консультанту з сервіса ТОВ Дар-Авто при отриманні акційних умов. Один сертифікат надає право отримати лише одну перевагу.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми