AUTO.RIA

Audi - абсолютний переможець в номінації «Кращі бренди всіх класів» На правах рекламы

Audi - абсолютний переможець в номінації «Кращі бренди всіх класів» Другие новости
Audi - абсолютний переможець в номінації «Кращі бренди всіх класів»

"Audi є переможцем в опитуванні читачів Auto Bild "Кращі бренди всіх класів». Чотири кільця здобули сім індивідуальних перемог в оцінці якості - і легко здобули повну перемогу. Audi також посів перше місце в категоріях "Дизайн" і "Ціна/Продуктивність", а також номінації «Надійні автомобілі». Жоден бренд не показав себе краще за основними критеріями іміджевого опитування, в якому взяли участь більше 70 000 читачів.

Audi є переможцем в опитуванні читачів Auto Bild "Кращі бренди всіх класів». Чотири кільця здобули сім індивідуальних перемог в оцінці якості - і легко здобули повну перемогу. Audi також посів перше місце в категоріях "Дизайн" і "Ціна/Продуктивність", а також номінації «Надійні автомобілі». Жоден бренд не показав себе краще за основними критеріями іміджевого опитування, в якому взяли участь більше 70 000 читачів.

Читачі Auto Bild зазначили, що автомобілі Audi найкраще проявили себе в номінаціях «Якість», «Дизайн» та «Ціна / ходові характеристики». Читачі визнали бренд з чотирма кільцями переможцем, віддавши за нього 55,2 % голосів. Таким чином, бренд Audi випередив за рейтингом Porsche та Skoda.

Жоден інший виробник не користується такою великою довірою, як Audi, коли справа йде про якость. «Ми хочемо постійно радувати клієнтів високою якістю в преміальному сегменті», - каже Міхаель Ноймайєр, глава відділу забезпечення якості Audi. «Читачі Auto Bild рішуче підтвердили, що ми на правильному шляху».

В опитуванні «Кращі бренди в усіх класах» читачі  журналу Auto Bild оцінили 38 марок автомобілів в 14 категоріях автомобілів. Якість, дизайн і співвідношення "ціна / якість " важаються тут основними.

Audi очолила рейтинг якості в семи категоріях: компактний, середній, повнорозмірний і кабріолет до 50 000 євро, а також всі категорії позашляховиків - малий, середній і великий. Марка внесла додаткові індивідуальні виграші в дизайні в повнорозмірною категорії і в категорії "ціна / якість" для кабріолетів на суму понад 50 000 євро. Крім того, в категорію «Надійні автомобілі» увійшли чотири кільця по всіх класах. Таким чином, марка отримала в цілому десять перших місць - це досягнення, яке продовжило сильне місце Audi в «Кращих брендах» 2018 року."

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA