AUTO.RIA
Nissan представила абсолютно новий концепт-кар IMQ Назад

Nissan представила абсолютно новий концепт-кар IMQ На правах рекламы

Nissan представила абсолютно новий концепт-кар IMQ
Акции от автосалону Премьера Авто Мукачево вул.Автомобілістів, 28 Б Сайт салону

Nissan представила абсолютно новий концепт-кар IMQ, вдосконалені дизайн і технології якого вказують на напрямки розвитку кросоверів наступного покоління.

Модель IMQ, що дебютувала на міжнародному мотор-шоу в Женеві,  є гармонійним поєднанням японської спадщини і новітніх людино-орієнтованих технологій. У ній використовуються останні інновації, в яких реалізується концепція Nissan Intelligent Mobility - бачення бренду майбутнього автомобілів. Завдяки яскравому дизайну, що змінює уявлення про те, яким може бути європейський кросовер, цей концепт відображає роль Nissan - першопрохідника і лідера в області кросоверів.

«Серце» IMQ - наступне покоління e-Power - повністю електрична система приводу, що забезпечує потужне і «лінійне» прискорення. Вона була створена шляхом подальшого розвитку існуючої системи e-Power, використовуваної в бестселери Nissan Note і Serena в Японії. У IMQ вона дозволяє отримувати загальну потужність 250 кВт і загальний крутний момент 700 Нм.

Настільки висока віддача забезпечується новою «мультимоторною» системою повного приводу, що дозволяє точно і незалежно управляти кожним з коліс. Поєднання системи e-Power і технології повного приводу AWD ідеально для умов з низьким зчепленням коліс з дорогою, наприклад, при русі по засніжених альпійських дорогах навколо Женеви.

IMQ також дає можливість оцінити додаткові аспекти бачення компанією Nissan передових технологій. Концепт оснащений вдосконаленим прототипом асистента водіння Nissan ProPilot з додатковими можливостями автономного водіння. Модель також оснащена технологією Nissan Invisible-to-Visible, представленої на виставці CES в січні 2019 року.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA