AUTO.RIA
Заощаджуй. Купуй нове Renault! Назад

Заощаджуй. Купуй нове Renault! На правах рекламы

Заощаджуй. Купуй нове Renault!
Акции от автосалону М Моторс Николаев проспект Героев Украины, 68 Сайт салону

Бренду Renault вдається утримувати лідерство в Україні протягом 4-х років не тільки завдяки якісним продуктам, але і інноваційним умовам фінансування, що дозволяють придбати бажаний автомобіль на доступних умовах.

В минулому році була розроблена і впроваджена унікальна кредитна програма «Renault Бонус» від Renault Фінанс, покликана компенсувати витрати при оформленні кредиту. За цією програмою клієнт отримує знижку від 10 000 грн на автомобілі Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway за умови придбання автомобіля в кредит.

Успіх цієї пропозиції став поштовхом для її вдосконалення. Відтепер, за програмою фінансування «Renault Бонус»1 автомобілі Renault можна придбати ще вигідніше зі знижкою від 30 000 грн. до 50 000 грн2 . Також був розширений перелік автомобілів, на які поширюється програма.

Окрім реальної економії перевагами програми фінансування «Renault Бонус»
є
:

 • КАСКО включено в щоденні платежі
 • економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • фіксована річна ставка в гривні протягом усього кредитного періоду
 • період кредитування до 7 років
 • авансовий внесок від 10% до 50 %
 • відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення кредиту
 • відсутність щомісячної комісії

Купуй рацiонально1 з фінансовою програмою “Renault Бонус“.

Деталі на сайті

Окрім удосконаленої програми фінансування «Renault Бонус», Renault Фінанс пропонує новий інноваційний продукт «Легкий кредит», який дозволяє оперативно отримати до 100 000 грн3 на спрощених умовах. Така пропозиція є супер вигідною та зручною для клієнтів, які потребують певну суму, щоб отримати бажану модель або комплектацію.

Окрім оперативного кредиту і реальної економії перевагами програми фінансування «Легкий кредит» є:

 • знижка на легкове авто Renault 20 000 грн.
 • отримання кредиту за паспортом та ІПН
 • рішення за 1 годину
 • відсутність страхування КАСКО
 • відсутність необхідності застави авто
 • оформлення кредиту в дилерському центрі Renault без візиту в банк
 • відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення кредиту

Купуй оперативно4 з фінансовою програмою "Легкий кредит".

Деталі на сайті

1 Ви можете отримати кредит по програмі Renault Finance для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк – від 12 до 84 місяці, аванс – від 10 до 50% від вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – от 16,9 % до 18,9% річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Реальна процентна ставка становить від 17,95% до 19,99% річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України, окрім територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011

2  Можливість придбати автомобіль Renault  за спеціальною ціною (зі знижкою від 30  000 грн. до 50 000 грн. у порівнянні зі звичайною рекомендованою (ціною), за умови придбання в кредит за програмою Renault Бонус , для фізичних осіб. Пропозиція діє з 07.03.19 до 31.03.19 р. на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

3  Можливість придбати автомобіль Renault  за спеціальною ціною (зі знижкою 20 000 грн. у порівнянні зі звичайною рекомендованою (ціною), за умови придбання в кредит за програмою Renault Фінанс Легкий кредит, для фізичних осіб. Пропозиція діє з 07.03.19 до 31.03.19 р. на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування  та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській  мережі Renault в Україні. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

4  Реальна річна процентна ставка 37,35 % річних (розрахована для суми кредиту 100 000 гривень виходячи із строку кредиту 36 місяців). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредитує АТ Креді Агріколь Банк. Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

16 видів перевірок