AUTO.RIA

«Kia Imagine: у Женеві дебютував корейський електромобіль мрії» На правах рекламы

«Kia Imagine: у Женеві дебютував корейський електромобіль мрії» Другие новости
Kia Imagine: у Женеві дебютував корейський електромобіль мрії

Сьогодні у Женеві відбулася світова прем'єра концептуального електромобіля Kia Imagine. Автомобіль, створений у франкфуртській студії Kia, орієнтований на активного водія, при цьому запас ходу, екологічність та інші переваги йдуть на додачу до емоцій.

Незважаючи на те, що точка в суперечці про тип «зеленого» силового агрегату, який буде домінувати на ринку, ще не поставлена, автовиробники вже щосили готуються до майбутнього «без ДВС». В ході міжнародного автосалону у Женеві бренд Kia презентував ефектний концепт Imagine, який не тільки є демонстратором технологій, але і натякає на те, як зміниться дизайнерська лексика корейського бренду у найближчому майбутньому.

Imagine - перший чотиридверний легковий автомобіль Kia з повністю електричною силовою установкою. Незважаючи на те, що він має повний набором переваг, характерних для електромобілів, першочерговими для творців концепту були емоції. Звідси і кузов, який являє собою щось середнє між спортивним автомобілем, кросовером і 4-дверний легковиком, неймовірний панорамний дах, виконаний разом з вітровим склом, і, звичайно, панель приладів, що представляє собою каскад з двадцяти одного Ultra-HD монітора.

Поява серійного автомобіля на основі концепту Imagine поки не планується, проте деякі дизайнерські рішення, застосовані в інтер'єрі і «зовнішності» ефектної новинки, можуть знайти своє відображення в автомобілях Kia найближчого майбутнього.

Нагадаємо, що женевський автосалон також став місцем дебюту оновленого Kia Niro (автомобіль представлений у вигляді звичайного, а також гібрида, здатного до заряджання), а також європейської версії нового покоління електромобіля e-Soul.

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Електричне, розумне, інноваційне та емоційне майбутнє від ŠKODA на Женевському автосалоні» «Електричне, розумне, інноваційне та емоційне майбутнє від ŠKODA на Женевському автосалоні»
Следующий материал
«Kia Sportage став лідером лютневих продажів в Україні» «Kia Sportage став лідером лютневих продажів в Україні»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

Країна AUTO.RIA