AUTO.RIA

Акція від ŠKODA «Пройди ТО – отримай подарунки» На правах рекламы

Акція від ŠKODA «Пройди ТО – отримай подарунки» Другие новости
Акція від ŠKODA «Пройди ТО – отримай подарунки»
Офіційний Дилер ТОВ Єврокар, тел.0800500023
 
З 01 березня до 31 травня 2019 року компанія «Єврокар Сервіс» запрошує Вас пройти технічне обслуговування або ремонт автомобіля в дилерській мережі «Єврокар Сервіс» з економією до 20% на придбання оригінальних запасних частин ŠKODA сезонного попиту, а також взяти участь в розіграші призів.
 
Впродовж трьох місяців ми розіграємо 135 стильних призів з асортименту сувенірної продукції ŠKODA. Кожного місяця 45 щасливих переможців отримають свої подарунки.
 
Для того, щоб стати учасником акції необхідно в період з 01 березня до 31 травня 2019 року провести технічне обслуговування або ремонт автомобіля в одному з офіційних дилерських центрів з обов’язковим використанням оригінальних запасних частин ŠKODA.
 
Переможці будуть визначені методом випадкового вибору за допомогою онлайн-сервісу www.random.org. Розіграш призів буде відбуватися в три тури. Перший тур визначить переможців березня 2019 року, другий – квітня 2019 року і останній – травня 2019 року. Оголошення результатів буде проводитись на початку квітня 2019 року, травня 2019 року та червня 2019 року відповідно.
 
Інформація про переможців буде розміщена на сайті компанії www.skoda-auto.ua.
 
Додатково переможці розіграшу будуть повідомлені про можливість отримання подарунку телефоном за номером, який буде вказано при проходженні технічного огляду або ремонту автомобіля.
 
Автосалон ŠKODA у Рівному, вул. Кобзарська, 85
тел. 067 360 25 33

Подпишитесь на рассылку

Первыми получайте новости в удобном формате

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
«Kia представить в Женеві оновлений гібридний кросовер Niro» «Kia представить в Женеві оновлений гібридний кросовер Niro»
Следующий материал
«Сервисная акция для авто Тойота старше 5 лет» «Сервисная акция для авто Тойота старше 5 лет»
×
?
Оцените страницу

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

Новые авто на AUTO.RIA

16 видів перевірок