AUTO.RIA
Неймовірне оновлення ікони Комерційних автомобілів Назад

Неймовірне оновлення ікони Комерційних автомобілів На правах рекламы

Неймовірне оновлення ікони Комерційних автомобілів
Акции от автосалону Автогранд Миколаїв Николаев просп. Богоявленський 234 / 7. Сайт салону

Transporter, Caravelle, Multivan та California. Всі моделі є бестселерами протягом шести поколінь - від Т1 до Т6. Тепер лінійка отримує велике оновлення: T6.1. Остання редакція ікони.

22.02.2019 року Volkswagen Комерційні автомобілі представив Т6.1 в Autostadt Wolfsburg - всього за кілька метрів від місця, де 70 років тому були побудовані перші прототипи модельних серій. З тих пір Volkswagen Комерційні автомобілі постійно переосмислювали, розвивали і вдосконалювали європейські фургони. Це оновлення не є винятком.

Д-р Томас Седран, голова правління Volkswagen Комерційні автомобілі: «Новий T6.1 є автомобілем саме для цього моменту. Ми взяли перевірений транспортний засіб і оновили асистенти руху та інформаційно-розважальні системи. Гідропідсилювач керма Т6 поступився місцем електромеханічній системі Т6.1, що все змінює, оскільки відкриває доступ до нових асистентів допомоги керування». Д-р Седран продовжує: "У T6.1 ми хотіли встановити нові стандарти безпеки автомобіля, зручності та комфортності. Особливо важливим аспектом для нас була стабілізація руху авто. Ми зробили значний прогрес тут."

Завжди на зв'язку!

Інтернет-радіо та нові онлайнові послуги на основі карти eSIM, що інтегрована в інформаційно-розважальну систему авто.

Підключений!

Multivan 6.1 має нові інтерактивні асистенти та прогресивні інформаційно-розважальні системи.

Діджиталізований!

Новий Multivan 6.1 - перший з моделей бренду, який оснащений новим Digital Cockpit.

Налаштування двигуна також були змінені. T6.1 буде запущений з високоефективними дволітровими турбодизельними двигунами (2.0 TDI двигуни з потужністю від 66 кВт / 90 к.с. до 146 кВт / 199 к.с.). Всі вони відповідають стандартам викидів  Euro-6.

T6.1 буде запропоновано на ринку навіть як електомобіль (82 kw / 112 PS). Ємності акумуляторів до 77,6 кВт/год дозволятимуть проходити дистанції понад 400 км, що робить автомобіль ідеальним комерційним транспортом у місті.

Дізнайтеся більше про Multivan

Ваш оптимальний партнер для бізнесу і дозвілля вже понад 65 років.

Оберіть свій Multivan серед авто на складі

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA