AUTO.RIA
Renault Duster купи - заощадження зроби Назад

Renault Duster купи - заощадження зроби На правах рекламы

Renault Duster купи - заощадження зроби
Акции от автосалону М Моторс Николаев проспект Героев Украины, 68 Сайт салону

З 01 лютого 2019 року лімітовану кількість автомобілів Renault Duster можна придбати з унікальною вигодою до 30 000 грн1, а також отримати комплект якісних зимових шин у подарунок2.

У лютому придбання Renault Duster стає ще вигіднішим. За акційних умов3 майбутні власники Duster мають можливість:

  • заощадити 15 000 грн при купівлі кросовера з економним дизельним двигуном Renault 1.5 dCi 110 (з механічною чи автоматичною (EDC) коробкою передач);
  • заощадити ще 15 000 грн (разом 30 000 грн) при купівлі бестселера Duster за кредитною програмою «Renault Бонус»4 від Renault Фінанс;
  • отримати доречний подарунок від Renault у вигляді комплекту якісних зимових шин Nordman від NokianTyres5.

Таким чином, купуючи Renault Duster у лютому можна заощадити до 30 000 грн1, а також отримати комплект якісних зимових шин у подарунок2Загальна економія становить до 45 000 грн.

Renault Duster - не просто легендарний кросовер, а бестселер на українському ринку у 2018 р5.

Надійний Renault Duster приємно дивує своїх власників унікальними позашляховими якостями, технологічністю та комфортом.  Свою практичність Renault Duster демонструє на складних ділянках дороги, які долає з впевненістю. А новий дизайн популярного кросовера чудово гармонує з міськими пейзажами та привертає увагу перехожих.

Прайс-лист

Знайти дилера

Renault Duster. Нестримний. Надійний. Твій.

4-й рік поспіль бренд Renault займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс і кваліфікованої дилерської мережі.

Детальніше про Renault Duster

1Під знижкою мається на увазі сума зменшення роздрібної клієнтської вартості до акційної вартості за умови придбання автомобіля Renault Duster акційних версій 2018 року виробництва за кредитною програмою Renault Бонус від Renault Фінанс.

2Під подарунком мається на увазі отримання додаткової знижки до вказаної акційної вартості при одночасному придбанні автомобіля з акційного списку та комплекту з чотирьох зимових шин. Розмір додаткової знижки дорівнює рекомендованій роздрібній вартості комплекту з чотирьох зимових шин для офіційної дилерської мережі Renault в Україні. Подарунок не може бути замінений на грошовий еквівалент вартості комплекту шин. Додаткова знижка на комплект з чотирьох зимових шин діє лише при роздрібному продажі наявних на складі автомобілів. За умови придбання автомобіля з акційного списку та комплекту з чотирьох зимових шин за кредитною програмою для фізичних осіб Renault Бонус від Renault Finance на один придбаний автомобіль передбачається один акційний комплект зимових шин. Кількість автомобілів та комплектів шин, що беруть участь в акції, обмежена. Зовнішній вигляд шин може відрізнятися від зображеного у рекламі товару. Акція діє в офіційних дилерських центрах Renault в Україні, окрім тимчасово окупованих територій та територій проведення ООС (АТО). Термін дії акції обмежений  і триватиме з 01.02.2019 до 28.02.2019 року.                             

3У акції беруть участь автомобілі Renault Duster 2018 року виробництва з дизельним двигуном 1.5 dCi 110, що наявні на складі. До переліку акційних версій входять: 1,5 Diesel (110 л.с.) 4x2 МКП-6 Life/Zen, 1,5 Diesel (110 л.с.) 4x4 Life, МКП-6 Life/Zen/Intense, 1,5 Diesel (110 л.с.) 4x2 EDC-6 Life/Zen/Intense. Під акційною вартістю мається на увазі клієнтська вартість зі знижкою, що діє на обмежену кількість акційних автомобілів. Акційна вартість діє при роздрібному та оптовому продажі наявних на складі автомобілів. Про умови надання корпоративної знижки дізнавайтесь у офіційних дилерів Renault. Кількість автомобілів, що беруть участь в акції, обмежена. Акція діє в офіційних дилерських центрах Renault в Україні, окрім тимчасово окупованих територій та територій проведення ООС (АТО). Термін дії акції обмежений  і триватиме з 01.02.2019 до 28.02.2019 року. 

4Ви можете отримати кредит за програмою Renault Finance для фізичних осіб для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк – 84 місяці, аванс – 50% від вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 13,9 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Реальна процентна ставка становить від 14,89 % річних.

Кредит розраховано від цін діючих станом на 01.02.2019 на версію Renault Duster Base Бензин 1,6 (115 л.с.) Євро-6 4х2 МКП-5 (мається на увазі рекомендована клієнтська вартість автомобіля 2018 р.в. зі знижкою за кредитною програмою Renault Бонус). Під знижкою мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобілів 2018 та 2019 років виробництва. Для отримання інформації щодо розрахунку кредитної пропозиції Renault Фінанс за конкретною кредитною програмою для фізичних осіб, щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Кредитні пропозиції діють з 01.02.2019 до 28.02.2019. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.

5за даними AutoConsulting за 2018 рік

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Країна AUTO.RIA