AUTO.RIA
Mitsubishi Outlander – отримуй більше! Вигода до 35 000 грн. на пакет аксесуарів * Назад

Mitsubishi Outlander – отримуй більше! Вигода до 35 000 грн. на пакет аксесуарів * На правах рекламы

Mitsubishi Outlander – отримуй більше! Вигода до 35 000 грн. на пакет аксесуарів *

Офіційний дилерський центр автомобілів Mitsubishi "Ніко Центр Київ", заявляє про спеціальну пропозицію для всіх покупців Mitsubishi Outlander - вигоді до 35 000 грн на пакеті аксесуарів *

Офіційний дилерський центр автомобілів Mitsubishi "Ніко Центр Київ", заявляє про спеціальну пропозицію для всіх покупців Mitsubishi Outlander - вигоді до 35 000 грн на пакеті аксесуарів. Один із улюбленців українських водіїв - Mitsubishi Outlander - доступний за ціною від 625 000 грн. Уже в базовій комплектації є антиблокувальна система гальмування ABS + EBS, система допомоги при екстреному гальмуванні Brake Assist, а також система курсової стійкості і антипробуксовочна система, що забезпечують передбачуване керування автомобілем навіть на засніженій дорозі. Крім цього, з 1 лютого при покупці будь-якої комплектації Mitsubishi Outlander в офіційному дилерському центрі автомоблів Mitsubishi "Ніко Центр Київ" надається можливість доукомплектувати свій автомобіль наступним пакетом аксесуарів з вигодою до 35 000 грн *:

Піддон в багажник

Комплект передніх бризковиків

Комплект декоративних накладок задніх дверей

Захисна накладка заднього бампера

Дефлектори бічних вікон

Гайки з секретом для легкосплавних колісних дисків

Комплект гумових килимків з високими бортами

Захист моторного відсіку

Сигналізація

Дані умови будуть діяти з 1 лютого по 31 березня 2019 р

Детальний перелік аксесуарів з розрахунками вигоди доступні за посиланням

* Фраза «з вигодою до 35 000 грн. на пакет аксесуарів» означає, що покупець нового автомобіля ТМ Mitsubishi, модель «Outlander» будь-якій комплектації, за бажанням, може доукомплектувати автомобіль, набувши певного пакет додаткових аксесуарів за ціною 1,20 грн., вкл. ПДВ (спеціальна рекомендована). Зазначений пакет додаткових аксесуарів складається з 9 позицій (перелік яких см. На сайті mitsubishi-motors.com.ua) і загальна рекомендована вартість якого без вигоди становить - 34 463,00 грн. з ПДВ, включаючи вартість робіт по їх установці (розрахунок здійснено за станом на 01.02.2019 р .. і може змінюватися в залежності від регіону придбання автомобіля). Ця пропозиція діє з 01.02.2019 р. до 31.03.2019 р. в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій і зони проведення ООС), далі - «Територія». Кількість автомобілів і пакетів аксесуарів до вищезазначених вигодою обмежена, їх зовнішній вигляд може відрізнятися від розміщеного.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми