AUTO.RIA
BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною. Назад

BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною. На правах рекламы

BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною.

Живіть по-справжньому кожен день: з 5-дверним BMW 1 серії. Маневреність і компактність на дорозі, спортивний і сучасний дизайн. Видовжений капот з характерною ришіткою радіатора і витягнуті світлодіодні фари в BMW 1 серії підкреслюють його спортивний характер. Ергономічний салон з безліччю місць для зберігання досить просторий. Задоволення додають жваві і настільки ж економічні двигуни BMW TwinPower Turbo. Це справжнє задоволення - це BMW 1 серії.

Приватна Фірма "Христина", офіційний дилер BMW у Львові та Львівській області, пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною*.

Пропозиція діє на обмежену кількість автомобілів.

BMW 1 серії в спеціальних комплектаціях за вигідною ціною.

Для автомобілів BMW 1 серії діють спеціальні фінансові умови від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектації, вартість, кредитування, страхування Ви можете отримати у консультантів в ПФ «Христина» за тел.:
+38 (032) 244-19-00
+38 (067) 480-88-90
+38 (067) 486-06-60

* Пропозиція дійсна з 01.01.2019 до 31.01.2019.

Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми