AUTO.RIA
Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! Назад

Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! На правах рекламы

Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті!
Акции от автосалону Тойота Центр «Алмаз Мотор» Днепр (Днепропетровск) Запорізьке шосе, 35 Сайт салону

З 11 березня в Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» розпочнеться тест-драйв комерційної лінійки, представленої пасажирським фургоном Proace Verso та вантажним — Proace Van. 

Індивідуальні тест-драйви Toyota Proace Verso і Toyota Proace Van спершу заплановані в Києві, починаючи з 14 січня. Протягом двох місяців з цієї дати автомобілі Toyota Proace з`являться в усіх дилерських центрах Toyota в Україні. У Дніпрі випробувати Proace  можливо з 11 по 18 березня 2019 р.

Toyota Proace Verso — багатофункціональний автомобіль. Модель якнайкраще пасуватиме як для ділових, так і для сімейних подорожей.

Proace Verso доступний у трьох комплектаціях (Combi*, Shuttle*, Premium*) і двох довжинах кузова (4 959 мм та 5 309 мм в залежності від комплектації). Відповідно до модифікації, у салоні автомобіля можуть комфортно розміститися від 7 до 9 осіб.

Proace Verso оснащено 2**-літровим дизельним двигуном потужністю 150 к.с. (110 кВт) із 6-ступеневою механічною чи автоматичною коробкою передач в залежності від комплектації.

Toyota Proace Van — вантажний автомобіль для широкого спектра комерційних перевезень. В Україні модель представлена у версії Business* із двома варіантами довжини кузова (4 959 мм і 5 309 мм) та сидіннями у кабіні для трьох осіб. Окрім того, Proace Van має багатофункціональну кабіну Smart Cargo із захисною суцільнометалевою перегородкою зі спеціальним отвором для завантаження довгомірних предметів та можливістю трансформації передніх пасажирських сидінь для ще більшої місткості.

Залежно від довжини кузова, Proace Van оснащується дизельними двигунами: об’ємом 1,6 літра** потужністю 90 к.с. (66 кВт) та 5-ступеневою механічною трансмісією або ж 2-літровим** потужністю 150 к.с. (110 кВт) та 6-ступеневею механічною трансмісією.

Щоб дізнатися більше про Toyota Proace або записатися на тест–драйв, звертайтеся за тел. (056) 377-10-54 або записуйтесь на сайті

*Назви комплектацій є суто умовними, використовуються винятково заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах.

**Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Toyota.

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми новости в удобном формате

Прокомментируйте первым

Добавить комментарий к статье

Перевірено людьми