Акція на сувенірну продукцію ŠKODA «Святковий настрій від ŠKODA» На правах рекламы

Акція на сувенірну продукцію ŠKODA «Святковий настрій від ŠKODA» Другие новости
Акція на сувенірну продукцію ŠKODA «Святковий настрій від ŠKODA»

Знижки до 20% на сувенірну продукцію ŠKODA*.

З 03 грудня до 31 грудня 2018 року в дилерській мережі ŠKODA діють знижки до 20%* на оригінальну сувенірну продукцію ŠKODA. Запрошуємо всіх власників та прихильників автомобілів ŠKODA скористатися нагодою зробити стильний подарунок собі та своїм близькім і друзям.

Чекаємо на вас в сертифікованих дилерських центрах ŠKODA!

З повним асортиментом та вартістю оригінальних запасних частин ŠKODA Ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера. Кількість товару обмежена.

Пропозиція діє в дилерській мережі «Єврокар» на всій території України, крім території вільної економічної зони Крим, а також на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

*Знижки в розмірі до 20% від рекомендованої дистриб’ютором поточної роздрібної вартості оригінальної сувенірної продукції ŠKODA, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів. Розмір знижки уточнюйте у Вашого сертифікованого дилера.

Довідка:

ТОВ «Єврокар Сервіс» - офіційний постачальник запасних частин та аксесуарів ŠKODA в Україні. Товариство працює з квітня 2005 року та входить до Групи компаній «Атолл Холдинг», яка є одним з провідних операторів на українському ринку.

Товариство «Єврокар Сервіс» пропонує послуги через дилерську мережу ŠKODA, яка покриває усю територію України. ТОВ «Єврокар Сервіс» сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001.

ПрАТ «Єврокар» входить до Групи компаній «Атолл Холдинг» і розташоване в Ужгородському районі Закарпатської обл. Місце для будівництва заводу «Єврокар» обумовлене географічним положенням: ця територія межує зі Словаччиною та Угорщиною. Будівництво заводу було розпочато 23 липня 2001 року. Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. ПрАТ «Єврокар» сертифіковане за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.

Подпишитесь и получайте новости

Хочу получать Push-уведомления:

Небольшие всплывающие Push-уведомления на экране вашего устройства о самых важных новостях

Подписаться

Хочу получать новости в вайбер

Если хотите получать новости на другой номер - поменяйте его

Подписаться
Номер телефона указан неверно
Telegram

Хочу получать новости на почту:

Подписаться
E-mail указан неверно
Поздравляем! Вы подписаны на рассылку новостей. На ваш E-mail отправлено письмо о подтверждении подписки.
Поздравляем! Вы подписаны на рассылку новостей.
Поздравляем! Вы подписаны на рассылку новостей.
Поздравляем! Вы подписаны на рассылку новостей. Для отображения Push-сообщений в Вашем браузере включите уведомления. Как включить Push-уведомления?

Комментарии

Добавить комментарий к статье
← Предыдущий материал
Не будь байдужим! Група компаній «Ніко» у Львові запрошує усіх небайдужих долучитися до соціальної ініціативи!!! Не будь байдужим! Група компаній «Ніко» у Львові запрошує усіх небайдужих долучитися до соціальної ініціативи!!!
Следующий материал
«Обзор новогодних акций Группы компаний АИС для покупателей легковых автомобилей!» «Обзор новогодних акций Группы компаний АИС для покупателей легковых автомобилей!»
×
?
Оцените новый дизайн

Будем рады узнать ваши пожелания. Это поможет нам сделать страницу лучше.

спасибо за ваш отзыв!

ТОП Б/у авто

Новые авто на AUTO.RIA

наверх
16 видів перевірок