#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Audi Центр Хмельницкий

Салон Audi Центр Хмельницкий

Детальная информация об автосалоне Audi Центр Хмельницкий

AUDI Центр Хмельницький - офіційний дилер автомобілів Audi в Західному регіоні. Працює в Хмельницькому з 2004 року. Новий концептуальний центр працює для Вас з 2010 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Audi, їх гарантійне та технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, автокосметики.
Концептуальний центр складається з салону (Showroom) нових автомобілів, відділу прийому замовлень, відділу запчастин, і станції технічного обслуговування. У салоні уявлень модельний ряд Audi, включаючи новинки.
Сервісна станція Ауді Центр Хмельницький оснащена сучасним технологічним обладнанням, всі роботи з обслуговування та ремонту автомобілів виробляють висококваліфіковані фахівці, які пройшли навчання в Німеччині, що дозволяє здійснювати обслуговування і ремонт автомобілів на вищому рівні.
Відділ запчастин - невід'ємна частина СТО, яка здійснює продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів та автокосметики. У разі необхідності організовує постачання під замовлення відсутніх на складі запасних частин у короткі терміни.
Кредит+Страхування. Нашим партнером з оформлення лізингових урік виступає компанія Porsche Finance Group, що є 100% власністю «Порше Банку», який в свою чергу є частиною австрійського «Porsche Holding», що подань в 16 країнах Європи, а також ми співпрацюємо з ТОВ «Ленд-ліз», ТОВ «УЛФ», ТОВ «Укргазбанк», ОщадБанк.
Застраховане авто – запорука Вашого спокою на дорогах! Автострахування пропонує захист Вашого авто від пошкоджень чи втрати, а також стархування відповідальності водія.
Ми працюємо лише з компаніями, яким довіряємо, оскільки мова йде про спокій наших Клієнтів.
Ми пропонуємо своїм клієнтам страхування авто-КАСКО на спеціальних умовах. В рамках урік ми маємо стратегічне партнерство зі страховими компаніями. Таким чином, ми можемо впливати на якість їх роботи. Наш спеціаліст з фінансування підбере найкращі умови для кредитування та страхування авто максимально задовольнивши побажання клієнта.
Audi Центр Хмельницький пропонує клієнтам спеціальні умови:
- індивідуальні пропозиції придбання автомобіля;
- лізингові програми від нашого партнера «Porsche Finance Group Ukraine»;
- система Trade-in, завдяки якій Ви можете вирішити проблему реалізації автомобілів Вашого автопарку;
- гарантія виробника;
-технічне обслуговування Ваших корпоративних автомобілів на вищому рівні сервісу;
- Audi Assistance – програма цілодобової підтримки клієнтів;
- продажів автомобілів Audi співробітникам Вашої компанії, з урахуванням попередньо узгоджених умов спеціально підібраних для корпоративних клієнтів.


Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
slonik_events