Вернуться к поиску

Салон Престиж-Авто

Салон Престиж-Авто

Детальная информация об автосалоне Престиж-Авто

«Престиж-Авто» — офіційний дилер Volkswagen AG в Хмельницькій області, працює на українському ринку в автомобільному бізнесі 16 років, пропонує високоякісні послуги, як на етапі продажу автомобіля, так і в період післяпродажного обслуговування. 

«Престиж-Авто» пропонує широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Кожен клієнт має можливість самостійно обрати модель та комплектацію.

З 2008 року партнером компанії стала найбільша фінансова група Західної Європи — компанія Порше Фінанс Груп. Це дало можливість пропонувати клієнтам нові та більш досконалі фінансові продукти: фінансовий та оперативний лізинг, кредит. Налагоджена співпраця з найбільшими та стабільними банками міста також полегшує можливість придбання бажаного Volkswagen. 

Автосалон «Престиж-Авто» — це не лише шоу-руми з новими автомобілями, це і великий сервіс, обладнаний найновішим комп’ютерним обладнанням та необхідними сучасними підйомниками, рихтувально-малярний цех та мийка. Найширший склад запасних частин та аксесуарів, дає змогу ремонтувати автомобіль без затримок та додаткових затрат з боку клієнта. 

ТОВ «Престиж-Авто» також може запропонувати великий вибір автомобілів з пробігом різних марок. До нас звертаються клієнти, які бажають обрати транспортний засіб за доступною ціною. На майданчику автомобілів з пробігом асортимент постійно оновлюється, ми можемо запропонувати автомобілі на будь-який смак та гаманець.

Якщо Ви хочете придбати перевірений автомобіль з реальним пробігом та правдивою історією обслуговування за доступною ціною або обміняти своє авто на новий Volkswagen або інше авто з пробігом, звертайтесь до нас!

Програма Trade-In у «Престиж-Авто»:
Trade-In — це заміна старого автомобіля на новий з доплатою. «Престиж-Авто» пропонує усім бажаючим скористатися програмою обміну автомобілів, що дозволяє заощадити Ваші час, кошти та гарантує юридичну та особисту безпеку при проведенні обміну. Наша компанія у всьому йде назустріч своїм клієнтам, тому для Вашої зручності пропонуємо такі умови:

  • ми здійснюємо обмін автомобіля будь-якої марки та моделі на вибраний Вами автомобіль Volkswagen або інший автомобіль з пробігом;
  • автомобіль оцінюємо на підставі технічного стану, дати випуску та ринкової кон’юктури, що склалася на момент обміну;
  • для Вашого комфорту Ви можете користуватися своїм старим автомобілем до отримання нового;
  • Trade-In доступний як для індивідуальних покупців, так і для корпоративних.

Довіртеся професіоналам!

«Престиж-Авто» — це не лише європейський рівень обслуговування, професіональний інструментарій, кваліфіковані працівники, але перш за все — це турбота та увага до клієнта!

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины