Вернуться к поиску

Салон Престиж-Авто

Салон Престиж-Авто

Детальная информация об автосалоне Престиж-Авто

«Престиж-Авто» - офіційний дилер Volkswagen AG в Хмельницькій області працює на українському ринку в автомобільному бізнесі 12 років, пропонує високоякісні послуги, як на етапі продажу автомобіля, так і в період післяпродажного обслуговування.
«Престиж-Авто» пропонує до вашої уваги широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Кожен клієнт має можливість самостійно обрати модель та комплектацію за своїм бажанням, можливістю та потребам.

З 2008 року партнером компанії стала найбільша фінансова група Західної Європи — це компанія Порше Фінанс Груп. Це дало можливість пропонувати клієнтам нові та більш досконалі фінансові продукти: фінансовий та оперативний лізинг, за найнижчою відсотковою ставкою та надійний кредит. Налагоджена співпраця з найбільшими та стабільними банками міста також полегшує можливість придбання бажаного Volkswagen.

Автосалон «Престиж-Авто» - це не лише шоу-руми з новенькими автомобілями, це і великий сервіс, обладнаний найновішою комп'ютерною діагностикою та всіма необхідними сучасними підйомниками, рихтувально-малярний цех та мийка. Найширший склад запасних частин та аксесуарів, дає змогу ремонтувати автомобіль без затримок та додаткових затрат з боку клієнта.

Комісійний майданчик ТОВ «Престиж-Авто» (Хмельницький)

Ви мрієте про сучасну модель автомобіля, але не можете відкласти круглу суму для покупку авто? У вас немає бажання зв'язуватися з кредитними організаціями або банками для отримання необхідної суми на придбання автомобіля? У такому випадку оптимальним варіантом може бути купівля вживаного авто через комісійний майданчик або обмін свого старенького авто на новенький Volkswagen . Компанія «Престиж-Авто», офіційний дилер Volkswagen в Хмельницькому, пропонує вам відвідати наш комісійний майданчик, де представлені майже нові автомобілі у відмінному стані, причому за надзвичайно вигідною ціною.

Однією з переваг компанії «Престиж-Авто» є те, що у нас є комісійний майданчик містить машини найрізноманітніших марок. Саме до нас звертаються клієнти, які бажають обрати транспортний засіб за доступною ціною. На комісійному автомайданчику асортимент постійно оновлюється, що дозволяє швидко і вигідно реалізовувати машини будь­яких моделей.

Якщо ви хочете придбати недорогий автомобіль з незначним ступенем зносу за доступною ціною або обміняти своє авто на новенький Volkswagen, звертайтесь до нас.

Пропозиції комісійного майданчика

Програма Trade­in у «Престиж-Авто»

Trade­in – це заміна старого автомобіля на новий з доплатою. Обмін проводить офіційний дилер автомобільної марки.

«Престиж-Авто» пропонує усім бажаючим скористатися програмою обміну автомобілей Trade­in, що дозволяє заощадити час, кошти, нерви та гарантує юридичну та особисту безпеку при проведенні обміну. Наша компанія у всьому іде назустріч своїм клієнтам, тому вона запровадила для Вашої зручності такі умови:

  • здійснюється обмін машини будь­якої марки, будь­якої моделі на вибраний нашим клієнтом автомобіль Volkswagen
  • автомобіль оцінюється на підставі технічного стану, дати випуску та ринкової кон`юктури, що склалася на даний момент;
  • дозволяється експлуатація старого автомобіля до отримання клієнтом нового;
  • Trade­in доступний як для індивідуальних покупців, так і для корпоративних.

 ДОВІРТЕ ПРОДАЖ СВОГО АВТОМОБІЛЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Умови Trade­in у «Престиж-Авто» продиктовані нашою маркетинговою політикою: 

  • ми любимо свого клієнта;
  • ми дбаємо про свого клієнта;
  • ми хочемо, щоб наша сім’я росла;
  • ми зробимо все для зручності наших клієнтів.

 «Престиж-Авто» – це не лише європейський рівень обслуговування, професіональний інструментарій, кваліфіковані працівники, але перш за все — це турбота та увага до клієнта.
Ми раді вітати Вас в нашому автосалоні за адресою :

м. Хмельницький,
вул. Прибузька, 48/2,
або надати усю необхідну
інформацію за телефоном (0382) 702-200.
моб. +380673800455

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →