Вже можна купити авто — СЦ МВС працює й оформлює договори
Вернуться к поиску

Салон Тойота Центр Хмельницкий "Гранд Мотор"

Салон Тойота Центр Хмельницкий "Гранд Мотор"

Детальная информация об автосалоне Тойота Центр Хмельницкий "Гранд Мотор"

Тойота Центр Хмельницький “Гранд Мотор” — офіційний дилер з продажу автомобілів TOYOTA у Хмельницькій області. Найбільший автосалон у західному регіоні, що мають статус “3S концепт”, поєднує в собі: 
S - власний автосалон (Showroom);
S - наявність сучасної сервісної станції (Service Shop);
S - наявність складу запчастин (Spare Parts Shop)
Загальна площа автоцентру 5000 кв.м. Просторий Showroom дозволяю детально роздивитись представлені автомобілі з переговорними зонами та місцями відпочинку для покупців. А також, в салоні розміщена сучасна ігрова зона для дітей та суші-студія.
В автосалоні представлен весь модельний ряд автомобілів TOYOTA, ви можете пройти тест-драйв на моделі, що вас зацікавить, отримати консультацію кредитного експерта і на місці оформити кредит навіть під 0% річних, а також оформити страхування і зареєструвати автомобіль (пункт реєстрації нових автомобілів МРЕВ знаходиться на території автосалону).
Репутація TOYOTA заснована на прагненні до ідеалу і наш автоцентр підтримує вироблену філософію для того, щоб наші клієнти могли насолоджуватись володіням автомобіля TOYOTA. Менеджери автосалона завжди готові прийти вам на допомогу.

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
slonik_events