debug 0507 header1
debug 0507 header2

Журнал AUTO.RIA №499

от 31 мая 2024


Доброго здоров'я!

Можливість скористатись додатковим джерелом живлення легкового автомобіля (пропан-бутановою сумішшю на машині, обладнаній ГБО, або електрикою на підзарядному гібриді) — неабиякий бонус за теперішніх умов. Ймовірно, саме тому нові легковики з гібридними силовими установками за підсумками квітня збільшили продаж на відміну від автомобілів з іншими типами живлення.

У цьому випуску Журналу приділимо їм більше уваги: випробуємо новий Honda HR-V e:HEV з агрегатом, у якому ДВЗ обертає колеса лише за гострої потреби, роздивимось найменший Lexus LBX 1.5h, що прибув до України, та порівняємо пропозиції гібридного Nissan X-Trail (інших тепер нема!) і Skoda Kodiaq, який досі ухиляється від електрифікації. Але якщо гібридні авто ще не зачепили вас за живе, — киньте оком на новий вигляд шаленого Cupra Formentor або перегляньте рейтинг мотоциклів з пробігом, які охоче купують в Україні. Упевнений, буде корисно.

Слава Україні!
Шеф-редактор AUTO.RIA Юрій Боднарчук

Юрий Боднарчук
АВТОМОБІЛЬ ТИЖНЯ
НОВИНКА
ВЛАСНИЙ ДОСВІД
В избранном

Тест-драйв Honda HR-V e:HEV. Найпрактичніший серед «майже електричних»

Третє покоління японського бестселера побачило світ ще у 2021 році, але через «ковідні» обмеження дісталося до нас лише торік, — і перша партія автомобілів була призначена для ринків інших країн. Тільки 2024-го до України почали завозити автомобілі, виготовлені на замовлення саме нашого імпортера. Чи вартий новий HR-V таких очікувань? Зараз дізнаємось!

Читать подробнее
ЩО ВИБРАТИ?

Якщо у вас є потреба у великому сімейному автомобілі, що здатний самостійно закрити усі можливі задачі, стати улюбленцем кожного члена родини та майже не матиме недоліків, – ви на правильному шляху. Адже сьогодні ми порівняємо майже бездоганні автомобілі, які дають максимум за розумні кошти.

Перед нами — представники класу “К2”: четверте покоління японського кросовера Nissan X-Trail (T33) та його конкурент родом з Чехії – оновлений Skoda Kodiaq першої генерації. Японський автомобіль здійснив справжній технологічний прорив у світі, але прагматичні українці поки що не “розкуштували” новинку. 

Тим часом чеський кросовер обмежується перевіреними рішеннями з боку дизайну та й “по залізу”, однак це не заважає йому впевнено утримувати позицію бестселера марки в Україні (за підсумками 2023 року дилери продали 1292 “Кодьяки” – це на 170 більше, ніж “Октавій” та утричі краще за новий X-Trail).

Втім, річ, скоріш за все, у новизні “японця”: мало того, що новий X-Trail четвертої генерації істотно відрізняється від машин попередніх поколінь зовні, зараз він ще й має лише гібридні силові установки, що може дещо “напружувати” потенційних власників. Однак зауважимо, що усі попередні генерації моделі з часом набували в Україні неабиякої популярності. 

Тим часом Kodiaq з певними оновленнями випускають ще з 2017 року. І хоч нещодавно відбулася презентація його наступника другої генерації, до нашого ринку ця машина поки не дісталася.

Читать подробнее
РИНОК НОВИХ АВТО
РЕЙТИНГ

Подпишитесь на рассылку

Получайте первыми Журнал AUTO.RIA в удобном формате

Приглашаем

в официальное сообщество
на AUTO.RIA в Facebook

Присоединиться
×
Вам нравится эта страница?
Отмена
Спасибо за ваш отзыв!
наверх
Перевірено людьми