Власник . Офіційний автомобіль Гарний стан , ціла!
Продаю собственное авто Авто в хорошем состоянии, ухоженное, по ходовой все в порядке. Все что в машине есть все работает Кого интересует приезжайте смотрите. возле машины возможен торг!
Автомобиль в безупречном состоянии! В этом году пригнан из Германии, в Украине сразу прошел полное обслуживание с заменой масла, фильтров, ТНВД, комплекта ГРМ и всего прочего, что было нужно! Мочевина и сажа удалена и извинена 200+л.с.! Установлена ??новая резина с большим размером для лучшего вида и комфорта и передвижения по украинским дорогам! Лучшая комплектация GT-line (все кроме пневмо): Четырех зонный климат, панорамная крыша, премиальная акустика GBL, круиз контроль, массаж водительского сиденья, автоматический дальний свет (очень крутые фары) курсовая устойчивость и многое другое сделает Ваше передвижение комфортным и безопасным! Руль перешит в кожу с перфорацией и красной нитью как на картах дверей и спортивных сиденьях GT line ( автомобиль просто бомба ) Всем хороших покупок!
два комплекта резини якщо неможливо дозвонитись набирайте на вайбер
Авто у відмінному стані. Дуже хороша комплектація. Все працює. Гібридна система працює коректно. Обслуговувалась на Ілта Львів. Своєчасне ТО. На 210 000км пробігу виконувалась заміна: комплекту ГРМ (ремінь, ролики, помпа); роликів, та ременя генератора. 27.03.24 поставив нові літні шини, + зимові шини (в дуже хорошому стані) Додаткову інформацію надам по телефону!
Код товара: 66249 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Продається Peugeot 208 2015 року випуску. Автомобіль у кузові універсал, чорного кольору, в хорошому стані. Двигун 1,6 л, економічний і надійний. Коробка передач автомат, працює плавно. Пробіг 227 000 км, регулярно обслуговувався, вкладень не потребує. Особливість авто — панорамний дах, який додає світла і створює відчуття простору в салоні. Салон чистий і доглянутий, зручний для водія та пасажирів. Комплектація включає мультимедіа систему, клімат-контроль, електросклопідйомники, датчики паркування та круїз-контроль. Автомобіль готовий до перевірки на будь-якому СТО. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Телефонуйте, щоб дізнатися більше або домовитися про огляд!
Офіційний автомобіль,куплений в Україні в червні 2020 року.Один власник з салону,одна реєстрація. Історія обслуговування по дилеру Пежо Україна. Максимальная комплектація Allure. Дуже красивий колір кузова,білий перламутр. Стан максимально збережений,дуже яскраве,комфортне та економне авто. По кузову нічого не фарбувалося ніколи (окрім переднього бампера по Каско) Любі ваші перевірки,бажано на офіційному дилері! Витрата дизеля 4-7 літри,від стилю водіння. Із комплектації: Шкіряний салон Адаптивний круїз контроль Віртуальний щиток приборів Full Led оптика Безключовий доступ Заводська навігація Apple Car Play та Android Auto Підігрів лобого скла Підігріви сидінь Клімат контроль Камера заднього огляду Вибір режимів їзди Кругові парктроніки Старт-стоп Контурна підсвітка салону Відкриття багажника рухом ноги Кнопка відкриття багажника Додатково до авто: - 2 комплекти гуми, зима Michelin та літо Continental. - 2 комплекти ковриків,гума та ворс. Можлива доставка у ваше місто Любий вид розрахунку,також usdt Порядність гарантую!
Офіційне авто, куплене в автосалоні в 2012р. найповніша комплектація ,є все, крім панорами. Салон нового авто . Автомат найнадійніший Aйсін. Авто у ДТП не було, все авто в рідній фарбі. пробіг авто оригінальний 200%. Авто варте вашої уваги .
Авто придбане в Україні. Другий власник. Сервісна книга, 2 ключі, 2 комплекти гуми. Пробіг оригінальний. Регулярне технічне обслуговування. На 120 тис пробігу замінено комплект ГРМ та помпу. На 135 тис пробігу встановлено комплект нових амортизаторів. Замінено передні тормозні диски та колодки. Додаткова інформація за телефоном.
Продаю своє авто, зроблено ТО, підігрів передніх сидінь, павлсвітка салону (торпеда, двері, підстаканники), датчики сліпих зон, сенсорний монітор, Full led фари, безрамочні вікна, є підсилювач звуку, саб буфер, акустика Focal, Пробіг оригінальний - 36 т. км. Безключові доступи. За додатковою інформацією звертайтесь в особисті повідомлення або телефонуйте.
В гарному станi ! Центральний замок • Антиблокувальна система (ABS) • Сигналізація • Система стабілізації (ESP) • Імобілайзер • Антипробуксовочна система (ASR) • Розподіл гальмівних зусиль (BAS • EBD) • Допомога при старті в гору • Допомога при спуску • Система кріплення IsoFix • Блокування замків задніх дверей • Датчик проникнення в салон (датчик об`єму) Салон та комфорт Люк • Бортовий комп'ютер • Датчик дощу • Тоновані вікна • Складане заднє сидіння • Третій задній підголівник • Оздоблення керма шкірою • Оздоблення шкірою важеля КПП • Панорамний дах / Лобове скло • Передній центральний підлокітник • Декоративне підсвічування салону • Декоративні накладки на педалі • Розетка 12V • Проекційний дисплей • Мультифункціональне кермо • Підрульові пелюстки перемикання передач • Електропривід дзеркал • Електроскладання дзеркал • Бардачок з охолодженням • Підкурювач і попільничка • Обігрів лобового скла • Електронна приладова панель • Круїз контроль • Вибір режиму руху • Електропривід кришки багажника Мультимедіа Акустика • Навігаційна система • Мультимедіа система з LCD-екраном • AUX • Bluetooth • USB.Надійне та економічне авто. Підігрів сидінь. Парктронік Автоматичне дальне/ближнє світло. Система старт-стоп Панорама . Двигун 2.0 дизель+гибридна установка!!!
Peugeot 508 sw GT 2011 року - в ТОПОВІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ - GT версія. Потужний двигун 204 к.с. (150 кВт) та надійна японська коробка з повноцінним автоматом (AISIN 6-ти ступеневий). В авто присутні датчики світла, дощу, тиску в шинах. Світло led-xenon. Асистент автоматичного дальнього. Поворотні вогні. Парктроніки передні та задні. Підрульові пелюстки перемикання передач. Круїз контроль. Музика JBL.Панорамний дах. Клімат контроль 4-х зонний. Масаж спини на сидінні водія. Чудове, надійне, потужне та приємне в керуванні авто. Встановлено оригінальні GT Диски R19.Також додаються комплект зимової резини 2022 року з дисками R17. Затемнені всі вінка включно з лобовим. По машині багато чого зроблено і вкладено грошей,робити і вкладати нічого не потрібно! ГРМ замінено 6тис тому! Наступний власник буде задоволений!
ДОСТУПНО В ЛІЗИНГ ТА КРЕДИТ (самі найкращі умови на ринку) В продажі Peugeot 508 2011 року випуску. Автомобіль продається від власника. На останньому регламентному ТО було зроблено заміну колодок, мастила в ДВС та комплекту зчеплення . Проведена діагностика та обслуговування ходової частини. Переоформлення будь-якого типу. Можлива додаткова перевірка на СТО. Запрошуємо Вас на огляд і тест-драйв! Гарна комплектація: • Лінзована оптика • Денні ходові вогні • Протитуманні фари • Датчики світла • Датчики дощу • Безключовий доступ • Ел.привід дзеркал зі складанням • Ел.склопідйомники • Ел.привід передніх сидінь • Мех.регулювання керма по висоті та вильоту • Підігрів передніх сидінь • Клімат-контроль • Круїз-контроль • Мультимедійне кермо • Вибір режиму руху • Перфорований шкіряний салон • Парктроніки • Панорамний дах • Кнопка Start/Stop • Проекційний дисплей • Bluetooth Зателефонуйте нам, або напишіть у чаті AutoRia, Viber або Telegram і ми розповімо про авто детальніше. Ми пропонуємо: • Кредит • Лізинг • Trade-in • Автовикуп • Розрахунок криптовалютою • Безготівковий розрахунок • Пригон (Європа, США) • Підбір авто • Допомога в продажі • Доставка по Україні • Допомога в переоформленні • Підготовка до продажу Можливий обмін на Ваше авто, просто напишіть нам в чат. Працюємо без перерв та вихідних. Автосалон AвтоFocus (м.Київ, вул. Гната Хоткевича 22б)
Дуже комфортне авто. Повний привід . Авто повністю обслужене, нещодавно по регламенту замінили весь комплект ГРМ, гальмівна, антифріз, виконані роботи по ходовій. Салон в доглянутому стані. Диски R18. Власник за техпаспортом. Додаткові фото/відео за потребою. Власник з 20-го року. Більше інформації за телефоном.
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини,вся історія обслуговування,повністю технічно справний,стоїть нове щеплення Валео,все обслужане.Любі перевірки без проблем.Сертифікат зроблений.якщо не відповідаю пишіть дзвоніть на вайбер ватцап.
В продажі Peugeot 508 SW у топовій версії Allure. Автомобіль приганявся з Франції для власного користування,один власник в Україні.Любий вид переоформлення. Авто в класному стані на свій вік .Чистий 2013 рік. В дтп участі машина не брала,є 2ва фарбованих елементи косметично,також без вмятин чи подряпин.Корозії немає ніде,пороги ,арки ,крила все ціле. (Відео стану кузова додаю) Днище без іржі ,відмінне. Вікна всі рідні та оригінальні,включно з лобовим. Є сервісна історія по обслуговуванню із закордону та тут. Двигун 1.6 дизель 110 к.с ,заводиться з пів оберту,працює рівно та тихо,їде бодро,сухий без підтікань та не митий,знизу тоже весь сухий,екологія не вирізана та все працює ,каталізатор на місці.Авто економне ,розхід місто 6.5-7л,траса від 4л дизелю. Обслуговувався вчасно, 4 тис . км. тому у листопаді 24 року було велике Т.О замінено: -комплект ГРМ та помпу -масло та фільтри -колодки перед та зад -деякі сайлентблоки Наразі авто ніяких вкладень не потребує! Коробка на відмінно,сцеплення також. Ходова обслужена ,нічого не стукає,їде тихо та збито. По електриці все працює,помилок немає ніяких. Шикарна Комплектація:Шкіряний салон ,електро сидіння із боковою підтримкою,проекція на лобове скло,понорамний дах,кондиціонер -робочий ,клімат контроль на 2ві зони,рейлінг,,противотуманки поворотні,шкіряне мультикермо, 4ри-електросклопідйомники,електро дзеркала з підігрівом та складанням,підігрів сидінь,дд світла та дощу,круїз -контроль,парктроніки перед та зад,допомога при старті в гору ,абс та есп,борт компютер,заводська магнітола (,блутуз,наві,юсб,аукс,),класна акустика, легкосплавні диски р16 на хорошій гумі,полка в багажник,повноцінна запаска,в наявності 2 ключі і багато інших корисних функцій. Детальніше по Тел. Торг тільки біля авто.
Автомобіль технічно-справний, обслужений. ХОДОВА-ДВИГУН по кузову у відмінному стані. Нова літня гума 2023р + комплект зимова на дисках. Каталізатор - сажовий фільтр не демонтували. Детальн. інф. за тел.
Офіційний , цілий, обслужений автомобіль!!! Всі ключі!!! Сервісна історія!!!
ID Авто: 1622 Обираючи даний автомобіль з пробігом Ви гарантовано отримуєте наступні переваги: - легальність та чесність безпечної угоди; - високий рівень якості обслуговування; - можливість огляду авто дистанційно на відео звязку через Viber, Telegram, WhatsApp; - безкоштовна перевірка Лакофарбового покриття професійним прибором; - первірка авто на будь-якому СТО. - можливість придбати авто у Кредит та Лізинг, а також обміняти свій автомобіль на наш з послугою Trade-In. - оформлення Страхового полісу BRAUTO Наш автомайданчик знаходиться у м. Бердичів вул. Шкіряників 8 У нас завжди великий вибір гарних та чесних авто. На майданчику більш ніж 100 автомобілів на будь який бюджет. Також слідкуйте за нами у Facebook, Instagram та TikTok. Ми працюємо щоденно з 9:00 до 19:30
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?