Mitsubishi Pajero Wagon 3.2 DID LONG .Другий власник з автосалону , гаражне зберігання , автомобіль по бездоріжжю не їздив фаркопом не користувалися (встановлений як антиудар) . Все технічно та зовні в чудовому стані . Автомобіль обслужений . Замінені всі фільтри та технічні рідини в редукторах в двигуні в АКПП . По ходовій частині , АКПП та двигуні все в відмінному робочому стані. Встановлена нова літня гума . В додатку комплект зимової гуми R18 . Сучасна аудіосистема Android auto , заводська преміум акустика Rockford з Сабвуфером . Наявний третій ряд сидінь , салон чистенький не затертий в повній комплектації. Оглянути авто можна в районі метро Харківська , вулиця Братства Тарасівців
Повна офіціна історія обслуговування. Mitsubishi Pajero Wagon 4 Ultimate Максимальна комплектація, придбаний в салоні в Киеві в 2015му Повний електропакет, підігріви сидінь Мультикермо, круіз контроль, бортовий Компютер Навігація, USB, Bluetooth, Максимальна музика Rockford Багатозонный клімат контроль, 2 кондиціонера і 2 пічкі Електродзеркала з підігрівом Мультифункціональні складні задні сидіння + третій ряд сидінь який ховаеться під підлогу Трансмісія Super Select - з можливістю щоденного використання авто як на задньому 2WD так і на повному приводі 4WD Понижаючий ряд передач та блокування міжосьового диференціалу+ блокування заднього диференціалу. Таож багато вкладень та доопрацювать: - Повна вібро і шумо ізоляція; - Оптика, ближне - дальне світло Bi-Led; - Cупутникова сигналізація Treum з можливістю моніторингу, запуску, відчинення/закриття відаленно зі смартфона; - Стеля - графітова алькантара; - Додаткова підцвітка в дверях та дверних ручках; - Обслуговування розвальних болтів кожні пів року; - Програмне забезпечення КПП та ДВС оновлено; Літня гума 255 55 нова на дисках R20 (MAK G Five) Перевірки лище у офіційного диллера. ПОВНА СЕРВІСНА ІСТОРІЯ "НІКО" з моменту придбання виключно - "НІКО" - офіцийний сервіс, всі роботи лише на офіційній станції: Київ, вул. Корабальна, 4А По кузову нічого не фарбувалось і не крутилось Власний дуже доглянутий автомобіль, зберігання виключно в підземному паркінгу, обміни не цікавлять. останні дві перереєстрації сімейні
Продам власне авто,володію 2 роки,повністю обслужений,всюди замінені масла 3000км назад,стан хороший,двигун робить добре,коробка перемикається плавно,по ходовій нічого робити не потрібно,мотор прочіпований на stage 1,250лс.Більше питань по телефону.
Перший власник, придбано в офіційного дилера. Повна шумоізоляція, 2 комплекти шин та дисків, фаркоп, 3 комплекти килимків. Свіже ТО
Автомобіль має максимальну комплектацію! Не битий не фарбований все в рідному окрасі! Доглянутий сервісне ТО! Два ключі присутні! Третій ряд сидіння! Люк ! Шкіряний салон! Камера заднього огляну! По машині все працює! Вкладень не потребує!
Mitsubishi Pajero Wagon, 2012 год в хорошем состоянии, максимальная комплектация, полный привод, парктроник, кожа, круиз. Один владелец!!! Авто стоит внимания.
7-ми местный хороший джип. В очень хорошем состоянии.Не бит не крашен.Полностью обслуженный автомобиль,обезшумлена в круг.Хорошая резина.Обмен готовы рассмотреть.Готовы на любые ваши проверки
Авто в отличном состоянии,звоните.
Авто в прекрасному стані. Четверта машина в сім'ї, за час експлуатації проїхала 20т.км. Мотор, коробка без проблем. Кузов в гарному стані без сколів і царапин. деталі за телефоном.
Продаю свій автомобіль Другий власник Авто повністю обслужине Регламент ТО робили своєчасно На офіційному сервісі Нова зимова гума Зауважень по авто немає Торг біля автомобіля Телефон додатковий номер Можливий обмін на електрокар Ціна на обмін 24.000
Автомобіль продає надійний автодилер NIKO-EXPERT, який відповідає всім міжнародним стандартам. Ми надаємо послугу Trade-in для дилерської мережі NIKO, до якої входять понад 10 марок автомобілів та багато іншого. Зараз у нас на авто складі представлено велику кількість перевірених автомобілів. Хочемо до Вашої уваги представити автомобіль Mitsubishi Pajero Wagon 2012 року. Автомобіль офіційний, один власник з моменту покупки в салоні. Салон в збереженому стані. Також має гарну комплектацію: - преміальна акустика Rockford - люк - омивачі фар - лінзована оптика - парктроніки задні - камера заднього огляду - датчик світла - датчик дощу - клімат-контроль багатозонний - мультикермо - екран мультимедіа - підігріви сидінь - електрорегулювання передніх сидінь - електроскладання дзеркал - автозатемнення салонного дзеркала заднього огляду - електрорегулювання дзеркал з підігрівом - голосовий набір - bluetooth, USB, AUX - антиблокувальна система (ABS) - система розподілення гальмівних зусиль (EBD, EBV, REF, EBFD) - система динамічної стабілізації (MASC,VSA, StabiliTrak) - активна протибуксувальна система (MATC, А-TRC) - система допомоги гальмуванню двигуном (MEBAC) Особливий вдосконалений автомобіль для людей, які цінують комфорт, проходимість та індивідуальність. Також у нас ви можете отримати: - якісну діагностику та передпродажний сервіс на офіційному СТО - юридична перевірка, продаж за договором - комфорт покупки в офіційному салоні, чай, кава та посмішка адміністратора - обмін, Trade-in Телефонуйте! Відкрито для Вас 7 днів на тиждень.
Автомобіль від єдиного власника! Купував у офіційного дилера Niko. Експлуатував постійно один. Авто в задовільному стані кожен день їжджу на роботу. Не битий тільки на лівому задньому крилі була глибока царапина і звісно за стільки років були сколи які в 2023 році косметично прибиралися. Більше інформації зможу надати по телефону. Посередникам не турбувати!!!
Власний автомобіль в гарному стані (офіціал). Автомобіль функціонує на 100% та не потребує додаткових капіталовкладень. Оригінальний пробіг. З 02.2020 року обслуговується на одному СТО (історію можливо взяти за бажанням). Жодна деталь автомобіля не крашена. Мотор, коробка, ходова та інші вузли і агрегати авто в оригіналі, заміна тільки розхідних матеріалів. Салон авто в гарному стані. Додатково встановлена сигналізація PANDEKT з міткою та автозапуском, електромеханічний замок капоту, зроблено шумоізоляцію. Два комплекта резини.
Стан ідеал !!!нова зимня резина !!авто варте уваги!технічний стан все в ідеалі !
ГРМ заміна ланцюга на 310т.км. Заміна мастил коробка редуктор мости на 280т.км. Олія в двигуні + паливний фільтр 8т.км.назад Гума зима 22 рік Nokian. Продаж терміновий у зв'язку з переїздом
Продам Собственный автомобиль покупал в 2013 году в Мукачево на Mitsubishi Motors. Все полностью исправно обслуживал своевременно Авто без подкрасов Я первый и единственный владелец Дизель 3.2 160киловатт Состояние идеальное действительно наяву выглядит лучше чем на фотографиях По наличию хороший торг в пределах разумного Если не отвечаю или не в сети звонит звонит по номеру на фотографии
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?