Автомобиль пригнан из Германии лично в 2019 году. Пробег оригинальный, не скрученный. Технически авто исправное, меняется по регламенту все. Заменены ремни ГРМ, ролики, натяжители 4 тыс. км назад, заменено масло в коробке передач тогда же. Замененное масло в двигателе 200 км назад. Заменены передние тормозные диски и колодки 1 тыс. км назад. Вся ходовая перебрана и поменяна 2 тыс. км назад. По корпусу есть несколько вмятин и царапин, по низу дверей начинает пробиваться ржавчина. Все это устраняется за 400-500$, цена на авто снижена с учетом этих работ. Авто надежное, очень быстрое, масло не жрет совсем, от замены до замены можно даже не заглядывать. Вдобавок отдаю комплект титанов с зимней резиной на 16
Чистокровний англієць! Породистий кіт, що з повільною гідністю рухається містом, але завжди готовий до карколомних стрибків! 207 коней з лихвою вистачає для будь-яких маневрів на дорозі а гострий руль з точністю передасть ваші побажання цьому звіру. Кік-даун втискає в крісло навіть при 120ти... Серцем цього красеня є шестициліндровий турбований дизель об'ємом 2.7 літрів, що у тандемі із 6-ступеневою КПП робить ягуара потужним, швидким та економним. У місті цей кіт лакає 11, а на трасі 6 літрів палива на 100 км. Салон чистий, шкіра гарна, дерев'яні вставки цілі. Сенсорний екран управління. Двох-зонний клімат контроль, круіз контроль, сидіння з підігрівом та електрорегулюванням, дзеркало з авто затемненням, чудова акустика та безліч інших приємних дрібниць зробить ваші поїздки на ягуарі максимально комфортними. Лобове та заднє скло із електропідігрівом, що є дуже корисним в зимовий період. Світло яскраве та потужне. У ближніх лінзах стоять ЛЕДлампи. Ходова частина без стуків та зайвих шумів, працює як годинник. Тормоза чудові, дискові по колу. Із мінусів: не працює люк, треба заправити кондиціонер, по кузову є сколи та подряпини, місцями поліз лак, є іржаві місця. В цілому авто на тверду четвірку. При своєчасному обслуговуванні ще довго буде дарувати комфорт своєму власникові. Причина продажу - потрібен позашляховик. На обмін, по-перше, буду розглядати саме позашляховики. Торг можливий біля капота. Продаж неспішний, тому пропозиції "задарма" залиште при собі. Наразі кіт трішечки захворів - ПРОГОРІЛА ПРОКЛАДКА ГОЛОВКИ. Ремонтувати немає часу...Тому й така ціна.
Продаю власне авто. Авто технічно в чудовому стані, без помилок, повністю обслужене. Літня гума на красивих титанах R19 зимова нова також на титанах R18. Безключовий доступ, память сидінь, круїз контроль, клімат контроль і тд ,салон в хорошому стані.
Продається власне авто , у надзвичайно хорошому стані , в рідній фарбі ! 2.7 дизель , розхід на 100 км в середньому 9 л , за деталями телефонуйте чи пишіть у месенджери
Автомобіль любили і доглядали, зберігся у гарному стані. Новий власник буде у захваті. Ексклюзивний колір “Emerald Fire” , збирає погляди як перехожих, так і водіїв. Причина продажу, поява малюка і потрібен більший автомобіль. Продаж тільки з переоформленням на нового власника. Торг мінімальний біля авто. Обмін розглядається ключ на ключ або з вашою доплатою! Ціна на обмін 9.000$ .
Продам свій автомобіль. Я перший власник в Україні, третя машина в сім'ї,використовувалася як авто вихідного дня!пробіг оригінальний, лакофарбове покриття все рідне! З недоліків по кузову є на фото(праві дверцята). По документах машина 2006р.в.(по факту 2007) В машині присутні багато доп.опції(багато перераховувати) За додатковою інформацією звертайтесь. Будь які перевірки на сто за Ваш рахунок. Гарний торг біля авто!
ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ!!!!!!! 2.7.ДИЗЕЛЬ.АВТОМАТ.ЧОРНИЙ ШКІРЯНИЙ САЛОН.ЛЮК.ПОВНА ЕЛЕКТРИКА.ВЕЛИКИЙ МОНІТОР.КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ.ПІДІГРІВИ СИДІНЬ.МУЛЬТИ РУЛЬ.ЛЕПІСТКИ.ДЕРЕВО.БЕЗКЛЮЧОВИЙ ДОСТУП.САМА САМА ЖИРНА КОМПЛЕКТАЦІЯ.Рідний прозорий пробіг-1000%(любі перевірки).Машина повністю обслужена, замінені всі РОСХОДНИКИ,хороша гума,новий акумулятор,по машині все працює,кожна кнопочка.МАШИНА В аваріях участі не брала,все рідне,в живу виглядає як на фото.Салон автомобіля в дуже хорошому стані.ДУЖЕ ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ, машина від власника,машину продаєм з повним переоформленням на нового власника.Машиною будете дуже задоволені,дуже комфортна,сімейна,економна машина!!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?