СТО «Тернопіль-АВТО», вул. Довженка 6, Тернопіль

Тернополь вул. Довженка 6, Тернопіль

Услуги СТО «Тернопіль-АВТО»

  • Замена масла в двигателе от 0 грн
  • Замена воздушного фильтра двигателя от 0 грн
  • Замена воздушного фильтра салона от 0 грн
  • Замена ремня ГРМ от 0 грн
  • Замена роликов ГРМ (натяжителя и паразитного) от 0 грн
  • Замена и доливка масла в КПП от 0 грн

Удобства

Wi-Fi
Visa/Mastercard
Зона отдыха
Гарантия на работы
Документы для плательщиков НДС
Запчасти под заказ

Обслуживаются марки


Положение сервиса на карте

Отзывы клиентов

У этого автосервиса еще нет отзывов

Подробная информация

Автоцентр «ТернопільАВТО» надає повний спектр послуг по технічному та гарантійному обслуговуванню авто, тому у нас Ви знайдете широкий вибір оригінальних, сертифікованих запчастин як до вітчизняних автомобілів, так і до іномарок.

Автомобільний сервіс – це сфера діяльності, з якою починалася робота компанії ВАТ «ТернопільАВТО» у 1975 році. За тривалі роки роботи ми отримали неабиякий досвід, що дозволив вивести якість автосервісу та обслуговування на принципово новий рівень. На сервісних станціях працює висококваліфікований персонал, який проходить обов'язкове навчання і підвищує кваліфікацію в учбових центрах найбільшої автомобільної Корпорації «УкрАВТО». Новітнє діагностичне і спеціалізоване устаткування забезпечить повне і якісне обслуговування, яке до речі нещодавно було збільшене в кількості, що дає можливість обслуговувати більше клієнтів, не затримуючи їх у чергах.

Сучасний автомобіль є складним технічним пристроєм, якому його власник довіряє своє життя і життя своїх близьких, тому він вимагає до себе відповідної уваги, регулярного обслуговування на сучасному технічному обладнанні, що й захистить авто від дорогого ремонту. Дуже важливо, щоб Ваш автомобіль обслуговувалася у сервісі, де добре знають про всі технічні особливості Вашого авто. У нашій Клієнтській базі ми фіксуємо всі ремонтні операції з Вашим автомобілем, щоб при наступних зверненнях швидко і точно визначити неполадку, а також діагностувати і запобігти можливі поломки в майбутньому.

Похожие СТО поблизости

Країна AUTO.RIA
Мы используем cookie, чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом Подробней →